Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

areks

Użytkownik
 • Content Count

  169
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. A koperta będzie w połysku czy raczej szczotkowana, młotkowana. W każdym razie bardziej w macie niż w połysku?
 2. Co do nazwy to Arctowski też mi się widzi bardziej. Tarcze biale z błekitnymi akcentami lepiej chyba współgrają z zamysłem projekktu. Ta biel została by gładka czy tarcza będzie chropowata, imitująca śnieg/szron?
 3. Kupiłem "obranego" frogmana dw-9900. Teraz szukam do niego odzienia... Czy ten bezel jest oryginalny? http://paskidozegarkow.com/akcesoria-casio/710-bezel-do-casio-dw-9900.html Wolałbym aby napisy w środku były w innym kolorze ale nic innego nie potrafię znaleźć... Jest szansa znaleźć inny czy kupić ten i pokombinować samem z pokolorowaniem napisów. A co do paska to znalazłem tylko to: https://global.rakuten.com/en/store/kinkodo/item/10406839/ Oryginał? Będzie mi coś jeszcze potrzebne do skompletowania zestawu?
 4. Można by zacząć kolejną burze nad Arctowskim... Tamten projekt też fajnie byłoby dokończyć... Pewnie tam też emocji nie zabraknie
 5. Też uważam, że ważniejsze niż grubość wskazówek jest to by nie wchodziły na indeksy.
 6. Loga Visa na deklu brakuje bardzo. Pewnie nie udało się jednak dogadać
 7. To może logo wygrawerować, wytłoczyć z boku na kopercie. Po przeciwnej stronie niż limitacji? A tarcze zostawić po staremu....
 8. Tylko nie każdy może chcieć zegarek w ostatnio zaproponowanej formie...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.