Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tasman665

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by tasman665

 1. Dzięki za pomoc a jak się zmienia ten czas o godzinę w World time jak pisał kolega wcześniej ? Bo mam tak samo zła godzinę o 1 gozine
 2. Witam mam pytanie synchronizuje zegarek na daną strefę a po synchronizacji z literki W wskazówka przeskakuje na literkę N zamiast Y miał ktoś może tak samo lub wie co to może oznaczać ?
 3. Witam mam pytanie jeżeli dość często podróżuje i strefa czasowa się zmienia to jak najszybciej przestawiać zegarek bez wybierania strefy czasowej tak żeby sam łapał sygnał z danej strefy.
 4. Seven dzięki robiłem kalibracje jak pisałeś wcześniej ale nigdy nie ustawiłem w pionie wskazówki od daty teraz wszystko jest ok jeszcze raz dzięki.
 5. Witam. Mam problem nie mogę ustawić dnia tygodnia ustawiam go ręcznie i po zatwierdzeniu dzień tygodnia zawsze wraca na ten ustawiony z synchronizacji i mam jeszcze jeden problem wskazówka od pokazywania dnia tygodnia ustawia się w jakiś dziwnych pozycjach :/ jak by ktoś mógł pomoc był bym wdzięczny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.