Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Frytkownica

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. To i ja się pochwalę chociaż nie bardzo jest czym ale kuzynostwo casio póki co skromna rodzina Liczę że jak najszybciej się powiększy
 2. Frytkownica

  GW-9400 Rangeman

  Zazdroszczę kolekcji jej posiadaczowi :>
 3. Frytkownica

  GW-9400 Rangeman

  Haha u mnie również się stało :> pierwsza pompka też zrobiona i nic się nie stało chyba za wysoko go noszę ;/
 4. Wie ktoś czy da radę dostać pasek i bezel do gw-9400 ? bo zastanawiam się czy nie kupić na zapas Znalazłem na ebay'u myślicie że stanieje czy warto już się zaopatrzyć ?
 5. Frytkownica

  GW-9400 Rangeman

  To nie jest też zakup na już więc mogą się jeszcze pojawić ale jak znam swoje szczęście to cło mnie nie ominie więc raczej skłaniam się ku TT może uda się złapać kogoś ze złotą kartą tka miłego który by użyczył swojego rabatu :>
 6. Frytkownica

  GW-9400 Rangeman

  Czyli podsumowując 100% orginał ? będzie problem z gwarancją i 50% szans na to czy ovatują czy nie ? " Ten model możemy sprzedać w cenie: 1032 zł + wysyłka gratis. Negocjowana cena dotyczy zakupu wyłącznie przez sklep internetowy www.timetrend.pl " co sądzicie o takiej cenie od TT ? warto dopłacić te 100/280zł za gwarancję + krótki czas oczekiwania ?
 7. Frytkownica

  GW-9400 Rangeman

  Ktoś wie na jakiej stronie można ustrzelić GW-9400 w podstawowej wersji kolorystycznej w jakiejś fajnej cenie ?
 8. Jak myślicie jak będzie wyglądał na nadgarstku 18cm ? Mierzyłeś go gdzieś przed zakupem czy to był strzał w ciemno ?
 9. Frytkownica

  Podrobki Casio

  Ten czerwony raczej oryginał
 10. o widzę będę próbował ale raczej marne szanse na zdobycie go w rozsądnej cenie ( jaka to rozsądna według was ? )
 11. niestety cena zaporowa też poczekam na jakąś okazję a póki co gw-7900
 12. No bo to właśnie nie fabryka na tym zarabia tylko pośrednicy dla mnie też to jest kompletnie bez sensu ale niestety raczej nie do przeskoczenia ;c (apropo rzadkich kolorów poluje na tego g-9300 czarno zielonego co masz ale chyba nie do złapania :c )
 13. To tak samo jak w butach haha widać ta zasada działa w każdej gałęzi handlu dobrze że chyba bardziej podoba mi się czarny znaczy tańszy !
 14. Ktoś mi powie czemu taka różnica w cenie skoro model (chyba) ten sam ? kwestia kolorystyki że jedna wyszła później niż druga ? Ewentualnie co jeden ma a czego niema drugi ? http://allegro.pl/zegarek-casio-gw-7900rd-4er-g-shock-gw-pl-wawa-i4342620545.html http://allegro.pl/zegarek-casio-gw-7900b-1er-g-shock-gw-pl-wawa-i4363599790.html
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.