Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wiek2

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About Wiek2

 • Birthday 11/30/1962

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  58643

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław
 1. Drodzy Zegarkomani, jesteście ostatnią deską ratunku. Poszukuję bransolety do zegarka Swiss Military (lub połowy - strona dowolna) jak na załączonym zdjęciu. szerokość - 24 mm (mierzona - 23,25) szerokość wcięcia - 11 mm (mierzone - 11,11 mm) Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i namiary :) Pozdrawiam Wiesiek
 2. Witam Poszukuję tarczy do takiego POLJOTA -- oczywiście w "ludzkiej" cenie - ta jest "troszkę" sfatygowana, szczególnie na obrzeżach.
 3. Wiek2

  Casio-dział techniczny

  Witam wszystkich pozytywnie zakręconych (zegarkowo ) Dotychczas w kręgu moich zainteresowań były zegarki mechaniczne i analogowe kwarce (z małym wyjątkiem leciwego LEDa). Trafił w moje ręce CASIO ACL-200 ACCELATOR. Po oczyszczeniu i zaaplikowaniu nowej porcji energii pacjent ożył Niestety nie wszystko jest takie jak powinno być Po pierwsze primo - poszukuję instrukcji w języku powszechnie uważanym za ojczysty (od angielczyckiego strasznie mnie ręce bolą), Po drugie primo - gniazda śrub mocujących dekiel lata świetności mają za sobą i po prostu nie trzymają, macie jakiś patent na regenerację ? Będę wdzieczny za wszelkie podpowiedzi. Pozdrawiam.
 4. Witam. Poszukuję koronki (oryginalnej) do Cymy conquistador automatic (lata 70-te) - stalowa. Będę wdzięczny za oferty lub wskazanie miejsca zakupu. Pozdrawiam. Nieaktualne.
 5. Dzięki Pana odpowiedzi i odrobinie wysiłku w poszukiwaniach udało mi się przy pomocy odpowiedniego powiększenia ustalić, że nie jest to do końca taki "no name". Na tarczy są ledwo widoczne resztki napisu MULCO - widoczne nawet na zdjęciu litery MU - reszta to tylko "cień".
 6. Witam wszystkich. Dotyczczas byłem głównie czytelnikiem działu "radzieciego". Ostatnio wpadł w moje ręce chronograf (nie POLIOT ) o któym nie jestem w stanie nic powiedzieć oprócz tego, że prarę lat już ma. Przeszedł proces uzdatniania tzn został przeczyszczony, nasmarowany, wyregulowany. Zegarmistrz dorobił śrubkę żeby się sztywno trzymał w kopercie (gdzieś się biedactwo zapodziało) i teraz przyszła kolej na identyfikację. Na tarczy ani na mechanizmie nie ma żadnych "firmowych" sygnatur (tzn. ja niezauważyłem). Za to na dekielku cała masa "wpisów" zegarmistrzów. Niektóre udało mi się odczytać (daty), najstarsza data do 13 (lub 15).8.48, później z tych czytelnych 55, 75, 91 i kilka składających się z kombinacji liter i cyfr. Niestety nie potrafię zrobić zdjęcia, na którym były by widoczne. Jako znawców tematu proszę o próbę identyfikacji tego zegarka
 7. Witam. Czy ta Rakietka jest gold czy wzrok mnie myli ? http://allegro.pl/zloty-zegarek-paea-rakieta-i5109786950.html
 8. Witam. Wiekszość tych nowych z "kup teraz" ma przerabiane "normalne" werki np. 2609. Osobiście widziałem taki wynalazek u klnącego zagarmistrza (po otworzeniu tego "cuda") Wiesiek
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.