Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Wagnerei

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Wagnerei

 1. 299 zł... Przebitka niezła, to winner za $17 z alli: https://pl.aliexpress.com/item/WINNER-Luxury-Skeleton-Retro-Noble-Men-s-Automatic-Mechanical-Wrist-Watch-Metal-Strap-Golden-Case-GIFT/32354427192.html
 2. Z takimi funkcjami jak chcesz, to jedyna opcja to G-shock. Ewentualnie ProTrek. Oba od Casio. Powinieneś coś znaleźć na luzie do 700 zł. Timexa odradzam mocno. Miałem kiedyś jeden model z alarmem i podświetleniem Indiglo... Zepsuło się wszystko, co mogło się zepsuć. Alarm, podświetlenie, zablokował się obracany bezel, z wodoszczelnością było słabo, pasek rozwalił się prawie od razu. Miał dwie koronki - obie wymieniałem, bo wypadły w odstępie miesiąca. Znajomy miał model z kompasem - to samo, kompas nie działa już dawno. Jakość jest niestety strasznie nędzna.
 3. WOW. To jest straszne, nic tu do siebie nie pasuje... I zastanawia mnie, dlaczego "unikalny, niebiesko-czerwony ring" jest wyskalowany do 24? Sprzedający nawet sobie domenę wykupił, żeby się uwiarygodnić Swoją drogą, zauważam że te "marki" w większości przypadków imitują jakieś imię+nazwisko brzmiące rzekomo ekskluzywnie... Szkoda tylko, że jest ich tak dużo, i wszystkie pisane tą samą czcionką - czyżby chińczycy nie mieli innych?
 4. Wagnerei

  Podrobki Casio

  Allegro usuwa biedakom aukcje, ale zawsze można założyć "Outlet" na facebooku: https://www.facebook.com/pages/Brands-Outlet/1391639164476255?sk=timeline Gieszoki po stówce. Prędko, bo wykupią :| Aż mi głupio patrzeć, ilu moich znajomych skorzystało z tej "okazji"...
 5. Akurat ten sprzedający ma zwyczaj wrzucania tego chińskiego badziewia, i przeplatanie aukcji zdjęciami oryginałów. http://allegro.pl/sportowy-elektroniczny-zegarek-meski-shock-i4833533444.html Tutaj tak się w oczach mieni, że w sumie nie wiadomo, co tak naprawdę sprzedaje... Chociaż ostatnio zauważyłem, że trochę przystopował, niedawno na głównych zdjęciach jego aukcji pełno było G-shocków, Edifice'ów, Tissota, Armani i Panerai.
 6. Cytat z pierwszej aukcji: >>z tyłu jest "kowadełko" które nakręca zegarek<< - kowadełko idealne do stuknięcia weń młoteczkiem!
 7. Wagnerei

  Podrobki Casio

  Jest oryginalny, jest kilka modeli (bodajże 3) tej serii które w oryginale występują na tego typu pasku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.