Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

komar251

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  2315885
 1. Witam . Na przywitanie wrzucam zegarek prawdopodobnie z okresu przedwojennego(tak zegarmistrz mówił). O marce słyszałem tyle, że to Amerykańska produkcja a mechanim przy współpracy szwajcarów. Nie wiem na ile to prawda. Przeleżał w czeluściach piwnicy spory kawał czasu. Niestety wskazówki się uszkodziły. Nie wiem czy coś warty, ale mało tutaj kieszonkowców. Uszkodzona koronka i lekka rdza na mechanizmie. Może ktoś potrafi coś więcej powiedzieć o tym i czy warto to naprawiać. Zegarmistrz chciał odkupić za 100 mówił że na części by miał.
 2. Pokaże Wam zdjęcia podróbek żebyście nie dali sobie wcisnąć kitu za 500 zł . To też podróbki . To są real zdjęcia od "producenta " chińskiego , bo wysyłałem zapytanie o dostępne modele . Swoją drogą ma 170 modeli casio w większości edifice. A teraz zobaczcie jak wygląda gotowy produkt i czemu łatwo można się naciąć na allegro/olx . Dacie radę odróżnić bez długiej znajomości marki ? ten chińczyk $45 ze wszystkimi mechanizmami i wskazówkami pracującymi . Pozdrawiam .
 3. komar251

  Podrobki Casio

  podrzucam Wam większość modeli casio edifice jakie chińczyk z aliexpresu mi podesłał . jest tam 170 modeli z czego koło 50 % to real foto chińskiej roboty . http://v.yupoo.com/photos/lingzuan/albums/22992936/?style=story
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.