Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

nixon111

Użytkownik
 • Content Count

  339
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

216 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

300 profile views
 1. U mnie leży i mogę oddać jak by ktoś poszukiwał 😉
 2. Możesz wrzucić jeszcze kilka fotek tego Exa. Z chęcią pooglądam
 3. Może ktoś z Was chce katalog Omegi i Panerai ? Robię porządki. Katalogi mam w Łodzi
 4. Dwa razy odbierałem tam zegarek i raz miałem skróconą bransoletę a raz nie. Zależy czy trafisz osobę , która się tym u nich zajmuje
 5. Mnie raz przeproszono i odmówiono mi skrócenia bransolety w Galerii Krakowskiej. Pan powiedział, że nie ma osoby która się w tym specjalizuje i mimo ,ze było dwóch innych sprzedawców to nikt się nie podjął. Tak naprawdę to dobrze. Widać , że do tematu podeszli profesjonalnie
 6. Ja polubiłem mniejsze rozmiary od kiedy kupiłem DJ 36mm. Wtedy musiałem się przyzwyczaić. Później pozbywałem się wszystkiego powyżej 40mm. Mniejszy zegarek moim zdaniem leży lepiej , jest ponadczasowy a do tego jest dużo wygodniejszy. Wiadomo ,że wszystko zależy od nadgarstka ale jeśli nie ma się konkretnej łapy to mniejszy będzie lepszym wyborem.
 7. Bardzo fajny? Mogę z ciekawości spytać jaki nadgarstek? Też czekam na te 36mm
 8. U mnie to samo. Rok ciągłego noszenia DJa i rysy jedynie na zapięciu. Bezel i bransoleta nie ma nic rzucającego się w oczy.
 9. Bardzo ładny Jak się Batman ma marnować to śmiało pisz na priv
 10. Chyba filmu nie było a są pokazane nowości.
 11. Coś tam jest ale też nosisz często ten zegarek. Rys się nie uniknie. U mnie DateJust tak połapał ale już tylko na zapięciu. Rok czasu nie nosiłem nic innego.
 12. Jak sprawdza się ta bransoleta? Dużo rys złapała?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.