Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

nixon111

Użytkownik
 • Content Count

  388
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

246 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

428 profile views
 1. Pewnie już było o tym mówione ale nie mogę znaleźć więc spytam. Czy nowa bransoleta od Moonwatcha pasuje do poprzedniej wersji zegarka ? Macie może referencje nowej bransolety ?
 2. Bardziej pytam o ceny naszych krajowych. Nowych z Kruka.
 3. W jakiej cenie sprzedają się obecnie nowe BB58 z wtórnego rynku ? Chodzi mi o niebieskiego i czarnego ? Orientuje się ktoś z Was jakie ceny transakcyjne są obecnie ? 😀
 4. At ma bardzo ładna tarcze ale jakoś łączenie bransolety z koperta do mnie nie przemawia.
 5. Pisząc o 41mm jako o męskim rozmiarze trochę sugerujesz, że ten drugi meski już nie jest 😉
 6. Dla mnie bb58 jest mega fajnym zegarkiem chociaż jakimś wielkim fanem Tudora nie jestem. Moim zdaniem w tej cenie nawet nie ma konkurencji. Mam też lepsze zegarki ale czarny bb58 często gości na moim nadgarstku. Niebieski jest również super chociaż u mnie jeszcze nie doczekał się by zacząć go nosić. Tak czy inaczej uważam że to bardzo dobry projekt i przede wszystkim idealny rozmiar
 7. U mnie leży nowy Tudor bb58 blue i żadnych zanieczyszczeń nie zauważyłem 🤔😀
 8. Ja uwielbiam to zestawienie. Dla mnie DJ tylko taki wchodzi w grę. Czuć, że ma się coś wyjątkowego. Z gładkim bezelem bym trochę czuł się jak by to OP. Szkoda dla mnie wtedy przepłacać. Jakoś ten gładki bezel dla mnie sprawia ,że zegarek jest zwyczajny jak wiele innych.
 9. Bierz karbowany bezel. To jest mega kozacki zestaw. Nie będziesz na pewno żałował. Będziesz czuł, że kupiłeś coś bardzo wyjątkowego.
 10. Ile obecnie trzeba dać za Moona? Za takiego lekko używanego 😀
 11. Opinia psychofana Omegi nie jest na obiektywna
 12. Właśnie znalazłem te z Kruka. Fajnie, że coś wprowadzili. Potrzebuje na jeden zegarek. Z Bosphorusa mam dwa etui na 3 zegarki. Obydwa brązowe. Nie wygladaja tak oryginalnie jak ten co zamówiłeś ale pod względem jakości i wykonania do niczego nie można się przyczepić.
 13. Wcześniej Kruk nic nie miał. Muszę poszukać. Z Turcji też mam obecne. ,firmy Bosphorus
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.