Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Pontifex

Użytkownik
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About Pontifex

 • Birthday 05/20/1983

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Hobby
  Technikalia, zegarki, motoryzacja, muzyka

Recent Profile Visitors

343 profile views
 1. Dobry Wieczór, czy zegarek ze zdjęć jest oryginalny? Jest wystawiony w atrakcyjnej cenie… może nawet zbyt atrakcyjnej. A serducho do niego strasznie ciągnie, wolałbym nie utopić gdyż zakup jedynie online pozdrawiam i z góry dziekuje za wszelkie uwagi dp
 2. Pontifex

  Moja kolekcja

  Certina DS Robert Kubica Limited Edition Sector 700 Automatic Sector 500 Chrono Quartz Sector 330 Chrono Quartz Pulsar Automatic Delbana Camel Active Dual Time Citizen (Mój pierwszy komunijny zegarek) Zentra Manta Automatic Gigandet Speed Timer Tissot PRS 330 Titus
 3. Mnie z kolei zastanawia zawsze fakt przedobrzenia podróbki względem oryginału.... Jak się ma technologię zeby podrobić zegarek to czemu nie w 100% tylko w 90? W odniesieniu do wyglądu oczywiście nie zaś mechaniki.I po co zbędne ozdobniki? Tego nie kumam. Gdyby nie przedobrzali, to wiele podrób byłoby nie do odróżnienia bez zaglądania w bebechy. I wielu ludzi byłoby święcie przekonanych że robi interes życia na allegro.
 4. Ciężko powiedzieć, bo raczej już nowego się nie kupi. Ostatnia oferta jaką widziałem w PL to 1280,00 zł w internetach. Ale na bazarku jest lub był SNA 411 z czarną tarczą za około 900 zł. Funkcjonalnie to samo. Stoper z 1/5 sekundy z subtarczą do 60 minut. Możliwość ustawienia 2 strefy czasowej (wtedy alarm nie działa poprawnie), WR 200 m, alarm do 12 h naprzód. Koronki zakręcanie (wszystkie 3).
 5. http://olx.pl/i2/oferta/sprzedam-tanio-zegarek-firmy-omega-CID87-ID95Ltw.html#:c63ef4d162No chyba ze sie mylę...
 6. Powiem tak.... Wielkie WOW dla ściereczki. Może trochę offtop ale wyczyściła chemiczne plamy na armaturze łazienkowej których nic nie ruszyło wcześniej.
 7. Pontifex

  xeno montana 2

  Za starych czasów jak miałeś montanę to byłeś królem przerwy w szkole. Obiekt westchnień circa 1990 r.
 8. Pontifex

  Pulsar

  równie ciekawie wygląda z czarnym paskiem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.