Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Whitetwite

Użytkownik
 • Content Count

  140
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Whitetwite

 1. Wysłali mi nową szkatułkę na swój koszt i tym razem lepiej zapakowali.
 2. Nie ja odbierałem przesyłkę, wybrałem kuriera, wcale nie oszczędzałem - mówisz, że poczta lepsza?
 3. Co do szkatułek z allegro, chciałbym Was przestrzec przed kupowaniem tych szkatułek od tego użytkownika http://allegro.pl/ca14a-pudelko-szkatulka-etui-zegarki-10-zegarkow-i5328259825.html, ponieważ szkatułki są pakowane bez żadnego zabezpieczenia, po prostu włożone w cienkie kartonowe pudełko i wysłane w świat, a potem sprzedający dziwi się, że szklana szybka pękła, a szkatułka wygląda jakby ją samochód przejechał. Co do samej szkatułki to poduszeczki są tekturowe, samo pudełko też - choć gdyby przyszło całe można by coś tam przechowywać. Ale cena 54zł za szkatułkę na 10 zegarków wydaje się być rozsądna. A tak dotarła moja, nadal walczę o jakieś rozwiązanie tej sprawy.
 4. Przecież dzielę się zdjęciami swoich zegarków w dziale "Co masz dziś na ręku", a moja nikła wiedza o zegarkach nie pozwala mi na górnolotne dyskusje o czasomierzach Tak, to jest post numer 50 hurra.
 5. Gdybyś miał coś podobnego jak ta wiśniowa, tylko ze złotą sprzączką i 20mm, byłbym więcej niż zainteresowany
 6. Wiem, ten jest największy w mojej skromnej kolekcji. A graba taka wielka genetycznie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.