jeździłem głównie na trybie auto - dwie, trzy korby wkładasz i masz 25km/h, na turbo jeszcze szybciej wyrywa do przodu, ponad 2 godziny jeździłem i 40% baterii zeszło - cały czas góra, dół w lesie,
pod srogie nachylenie trzeba przód dociążyć, nie wiem co mam myśleć o tym - taka zabawka trochę w sumie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.