Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wojtech

Użytkownik
 • Content Count

  106
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Północ

Recent Profile Visitors

160 profile views
 1. wojtech

  BUTY

  No właśnie nie każdy zna tego producenta. I jestem tego pewien. W dzisiejszych czasach w góry jeździ mnóstwo turystów, często przypadkowych. Zdecydowana większość zna THF, Salomona, Jack Wolfskin, Salewę itd, może co bardziej ambitni Scarpę, AKU, Garmonta. Hanwag nie ma dużej reklamy, stąd mniejsza popularność. Mozna to zauważyć na szlaku. Hanwag produkuje rewelacyjne obuwie, bardzo wygodne, ale nie przykładają chyba większej uwagi do designu. Do tego nie są najtańsi. Stąd jw.
 2. wojtech

  BUTY

  A sprawdzałeś ofertę Hanwag? Producent średnio znany w PL, a ma bardzo dobre jakościowo produkty.
 3. Może zastanów się nad omega AT 38 lub GS (spory wybór). Orisa 39.5 też bym nie przekreślał.
 4. Niedługo, biorąc pod uwagę ilość i te konkretne modele, które tu widziałem przy Twoich postach.
 5. Widzę ofertę kol. Leszka na bazarku od jakiegoś czasu, stąd taka mała złośliwość, ale bez żadnych podtekstów. Gdyby to był Engineer M Marvelight w tym kolorze to sam bym go przygarnął Co do zasady się zgadzam z Twoją tezą
 6. Każdy, kto kupuje zegarki to czymś się kieruje. Zawsze są jakieś ograniczenia. Osobiście wyrosłem z przekonania, że droższe to najlepsze (i nie chodzi tylko o zegarki). Nie kwestionuje Twojej kolekcji, wręcz przeciwnie. Osobiście wybrałbym inny zestaw, jeśli już bym poszedł w taką ilość, z powodów czysto personalnych. I też nie mam problemu z tym, że nie mam tu konkretnie najwyższego modelu Balla, bo cieszy mnie model, który świadomie wybrałem.
 7. Rzecz gustu, a ten ma kazdy swój. Kup zegarek, który Ci się podoba
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.