Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wojtech

Użytkownik
 • Content Count

  128
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

56 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Północ

Recent Profile Visitors

532 profile views
 1. To wynika z warunków technicznych. Są tam określone wymogi. Większość elementów wykonywana jest wg stawianego minimum, ponieważ każdy szuka optymalizacji i oszczędności w budżecie. Tu - mniejsza brama, mniejszy koszt. Prace odebrane, robota wykonana
 2. To raczej jest niemożliwe. Ostatnio Robert był widziany jak trenuje przed wyścigiem kolarskim (jazda indywidualna mężczyzn na czas)
 3. Z małżonką szukaliśmy porządnego materacu niecały rok temu. Objeździliśmy większość salonów w Trójmieście, w tym kilka punktów oferujących materace Tempur. Naszą wiedzę weryfikowaliśmy na podstawie rozmów z innymi producentami, gdzie przedziały cenowe wynosiły od 1k do 20k. Faktem jest, że nawet najdroższy materac, który będzie źle dobrany do kręgosłupa będzie bezużyteczny. Jeden sprzedawca wskazał, że na OLX jest mnóstwo ofert materacy Tempur, które są wystawione na sprzedaż po miesiącu użytkowania. I coś w tym jest. Jesli ktoś po prostu szuka materaca to jedzie do Ikea, gdzie jest kilka wariantów różniących się twardością i wykończeniem. W przeciwnym przypadku należy poświęcić dużo czasu na spersonalizowanie konkretnego produktu. I przede wszystkim sprawdzać, poleżeć. Złotego środka nie ma. Polecanie dla zasady takiego, czy innego producenta moim zdaniem nie ma większego sensu. Tempur wyraźnie odstaje od innych producentów w zakresie przeszkolenia sprzedawców, dużym wyborem produktów, podejściem do klienta (a może tylko my tak trafiliśmy?).
 4. Na zdjęciach Clean ... różnie wychodzi, zalezy od kąta padania światła. Stąd pytanie jw, bo nie mogłem znaleźć na stronie Orisa modelu Save .... Ale tez nie szukałem jakość bardzo wnikliwie. Swoją drogą gratuluję nabytku. IMO świetny zegarek
 5. Save the Ocean to ten sam model co Clean the Ocean?
 6. Podpisuję się pod tym, co napisał kol @Burns. Ale jesli rowerami będziecie jeżdzić niewiele, to IMO nie warto ich brać, tylko lepiej wypożyczyc. Sopot w strefie nadmorskiej nie nadaje się do jazdy na rowerze, chyba, że chcesz się umęczyć. Ściezki sa dość wąskie, mnóstwo osób na rowerach, dodatkowo piesi, którzy nie liczą się z rowerzystami i wchodzą na ściezki rowerowe, ogólnie cięzko. Są fajne ściezki w lasach Trójmiejskich lub liczne trasy poza Trójmiastem, np ogólnie pojęte Kaszuby, droga na Hel, na Wyspę Sobieszewską i dalej w kierunku Krynicy. Zalezy, co lubisz. Ps. Z rowerami na dachu z uchwytami jak Twoje jeździłem maks 140km/h i nic się nie działo. Nalezy się tylko bardziej koncentrować jak wieje.
 7. Hehe, mój pierwszy góral był kupiony na bazarze Żurominie. Też w latach dziewięćdziesiątych, ale chyba bliżej '95. To był Girardengo. A do Działdowa nigdy nie dojechałem
 8. Dziś wieczorem sprawdzę, z czego wykonany jest spód butów. Wrzucę zdjęcia. Zrobię też test gwoździa.
 9. Niecały rok temu pożegnałem się z pedałami spd. Stwierdziłem, że to nie dla mnie. Zostały jednak buty (przeznaczone do mtb). Tanie nie były, więc szkoda wyrzucać, ale jednocześnie zakładam, że już ich nie sprzedam. Wczoraj na wycieczce sprawdzałem, czy da się jeździć w nich na platformach. O ile sztywna podeszwa sprawuje się świetnie, to niestety ślizgają się nieco po pedałach. Nic strasznego, ale jednak. Nawet przez chwilę przyszła myśl, by wrócić do zatrzasków (w domu mam jeszcze jeden komplet, który należy do zony ). Mimo wszystko zostanę już przy platformach. Czy w Waszej ocenie bardziej agresywne platformy, np z wysokimi pinami sprawdzą się w przypadku tych butów, czy gra nie warta świeczki? Bardziej chodzi o zasadę, niż dogłębne analizowanie modelu butów, platform etc.
 10. Starszych się nie kopie, więc przyjmuję
 11. Wbrew pozorm zrozumiałem:) Poprostu wykorzystałem do podkreślenia wydźwięku swojego wywodu
 12. Raczej słabe... Ale każdy jest inny i na swój sposób interpretuje otoczenie. Dla wielu Rafał spamuje, dla mnie wprowadził sporo świeżości do tego wątku. Od niedawna sam chętniej tu zaglądam. Się dzieje się przynajmniej Ja tam nie skupiam się na nowinkach technicznych, nie znam się na fachowej nomenklaturze, którą niektórzy tu się posługują. A zdjęcia z trasy zawsze fajnie obejrzeć (nie tylko Fidelio). Jak czytam ten wątek i inne, to również niekiedy się we mnie gotuje (jak np po sąsiedzku ostatnia dyskusja o kulturze poruszania się po autostradzie, czy jakoś tak ), ale po co wkładać kij w mrowisko? Rzeczywistości nie zmienimy, a Rafał jak kilka razy wspomniał podchodzi z rezerwą do życia. Na pewno do Lewandowskich mu daleko, bo z mojej lodówki jeszcze nie wyskoczył! Spokojnego tygodnia!
 13. Z dzisiejszej wycieczki z dzieckiem. W zasadzie nauka jazdy na większym rowerze
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.