Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Mil

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Mil

 1. Mnie się podoba, a że to klasyka, to komentarz zbędny
 2. Cześć, Proszę pomóżcie mi zidentyfikować model. To zegarek kwarcowy o referencji 79202301
 3. Doceniam opinię. Na jej podstawie przeszedłem do procesu zakupu. Wnoszę jednak, iż na podstawie zdjęcia nie ocenia się tak dobrze, jak trzymając zegarek w dłoni. 2. Jeżeli dokonam zakupu, zawsze istnieje możliwość, iż egzemplarz, który otrzymam nie jest tym, który jest na zdjęciu. Przezorny zawsze ubezpieczony.
 4. Wydaje się, iż są osoby bardziej obeznane z zegarkami IWC, niż ja i są w stanie stwierdzić, czy dany zegarek jest lub nie jest oryginalny. Dlatego pytam o radę, gdyż chciałbym uniknąć nic nie znaczącej opinii wydanej przez osobę, której się wydaje. Szukam osoby, która będzie pewna.
 5. Coraz więcej informacji. Dzięki. Waham się ze względu na brak dokumentów zegarka. Czy macie namiar do zegarmistrza, który podjąłby się zweryfikowania autentyczności IWC? Najlepiej w Trójmieście, jednak nie będę wybrzydzał.
 6. Dziękuję za weryfikację. Czy słyszeliście o tym sprzedawcy?
 7. Dobry wieczór, Pozwolę sobie podzielić pytanie na trzy wątki: Czy ktokolwiekz Was spotkał się ze sprzedawcą: HAUTE HORLOGERIE LIDER Co sądzicie o ofercie (pod względem autentyczności): https://www.chrono24.com/iwc/portofino-hand-wound-rose-gold--id12515336.htm Czy doradzicie mi, kto może zweryfikować autentyczność zegarkaw Trójmieście? Pozdrawiam
 8. Najpierw się radziłem, później chwaliłem, a teraz chciałbym zapisać się do Waszego klubu z moim nowym towarzyszem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.