Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Roberto1972

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Początkujący
 1. Witam ponownie. Dodatkowo zatrzymał się sekundnik i musialem wymusić przyciskiem jego ruch. Zrobił tak dwa razy. Po wyregulowaniu położenia bazowego jest dobrze ale ostatnio na drugi dzień znów się przestawił sekundnik. Czy to może być problem z baterią? A może mechanizm siada. Posiadam jeszcze dwa tygodnie przedłużonej gwarancji i chodzi mi po głowie oddanie zegarka do Zibi w Sochaczewie. Proszę o porady.
 2. Roberto1972

  Citizen

  Działał do momentu kiedy poszedł do szuflady(2015 r.) Pewnie jakbym wymienił baterię to by jeszcze posłużył.Niech pozostanie wspomnieniem z młodości.
 3. Roberto1972

  Citizen

  Niestety bardzo styrany.Używany wszędzie i na codzień przez tyle lat. Tylko baterie wymieniałem i paski. Koperta kryta 24 karatowym złotem. Posiada liczne wżery ,pewnie od potu i nadmiaru słonej wody.
 4. Roberto1972

  Citizen

  Witam. To mój pierwszy a zarazem ostatni Citizen.Kupiony jako nowy w DE ,w 1994 roku.Chodził do 2015 roku bezproblemowo.Potem poszedł do szuflady i kupilem Edifice. Niestety zginęły mi wszystkie papiery od niego pamietam tylko że nieżle kosztował. Stare dobre czasy i zegarki. Może ktoś zna odkładanie ten model.
 5. Witam. To mój edifice eqw m710 db od 6 lat
 6. Posiadam zegarek jak w temacie od sześciu lat. Ostatnio zauważyłem,że co parę dni przestawia mi się położenie bazowe sekundnika. Sekundnik przestawia się i na przykład po włączeniu stopera nie ustawia sie na 12. Muszę ustawić położenie bazowe sekundnika i parę dni jest dobrze a potem znów się przestawia. Zegarek nie sygnalizuje słabego akumulatora. Pozostałe wskazówki są ok. Czy powinienem oddać go do serwisu ? Proszę szanownych forumowiczów o porady.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.