Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Eva

Użytkownik
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 1. A czy aby sekundink jest oryginalny?? I ta cena... Gdzie się podziały okazje po 30 zł?
 2. почет po rosyjsku znaczy szacunek (także уважение); honor. Ale na tarczy dziwne użycie tego słowa.
 3. Ja bym coś znalazła, choćby rakietę 24 h, ale przy kursie 0,1362 to wyjdzie prawie 200zl...
 4. W domu sprawdze wymiary, ale na moje oko około 33-34 mm z koronka, nie więcej, z tego co pamiętam to maluszek -pasek 16 mm. Ten z all jest w niezłym stanie, tarcza w fajnym stanie, i koperta też. Odnowienie kosztowne, nieopłacalne, chyba że wersja zrób to sam.
 5. http://allegro.pl/zegarki-slava-zim-rakieta-wostok-pudelko-i6931882737.html
 6. jesli jeszcze nie było: https://www.olx.pl/oferta/zegarek-mechaniczny-kirowski-unikat-z-czarna-tarcza-au-20-CID87-IDkQ7SA.html#73e223d104
 7. jak ktos zbiera kwarce vintage i jest z Wrocka http://www.loombard.pl/produkt/8292797/radziecki-srebrny-zegarek-mski/
 8. Dzwoniłam, pani z akcentem śląskim powiedziała, ze cena ostateczna, bardzo zniszczona koperta ( dla każdego bardzo to sprawa względna), ze z tylu bardzo porysowany, tarcza brudna, szkło pęknięte,. Mechanizm zepsuty, byli z poljotem u u zegarmisrtza , powiedział ze balans caly, reszty nie pamięta. Po nakręceniu chodzi pół godziny. Tyle wiem:-)
 9. Witam zniknęła historia moich rozmów co mnie bardzi martwi. Czy jest to zamierzone działanie i jak je ewentualnie przywrocić Już przeczytałam przepraszam za zamieszanie. Oby wróćiły te posty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.