Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuco Salamanca

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. O cenę to nawet nie pytam Ale zegarek ładny, podoba mi się ten styl i się zastanawiałem czy to nie jest w ogóle jakiś składak. Dziękuję za pomoc.
 2. Witam po dłuższej przerwie. Na jednej z grup FB'kowych zobaczylem aukcję Allegro z takim oto zegarkiem: Więcek zdjęć na samej aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=7281211854 Czy da się jednoznacznie odrzucić autentyczność tego zegarka? Powiem szczerze, że identycznych zbyt dużo nie widziałem, ale to być może wynika mojego niewielkiego doświadczenia Dziękuję i pozdrawiam!
 3. Nie zauważyłeś, bo opisy i szablon są identyko Btw. może to córka? Rodzinna firma, przekazywana z pokolenia na pokolenie
 4. Broń Boże nie mam zamiaru kupować Mam 3 takie budziki w innych wariantach, a tego rzadko widywałem stąd moje pytanie.
 5. Koledzy i koleżanki, czy ten budzik ma oryginalną tarczę i wskazówki? Wydaje mi się, że tak ale chciałbym się upewnić. http://allegro.pl/bardzo-ladny-poljot-z-budzikiem-i6235222982.html
 6. http://allegro.pl/show_item.php?item=6142803370 Niezła cena końcowa ...
 7. Cena przegięta, bez komentarza. Pytam tak poznawczo, bo stan ładny (więc podejrzenie, że "za ładny"). Porównałem sobie ze zdjęciami oryginałów i chciałem się utwierdzić w swojej analizie Thx!
 8. Koledzy, prośba o ocenę stanu tego Kirowskiego: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6165826819 Wydaje mi się, że "ledżit", ale pewności nie mam Z góry dziękuję!
 9. Szpecem nie jestem, ale tam jest solidna dziura między tarczą, a kopertą. Btw. on już chyba był sprzedany jakiś czas temu
 10. Profeska, na kazdej aukcji inny wygrywający, akcja przeprowadzona z iście zegarmistrzowską (nomen omen) precyzją
 11. A tak z ciekawości: ile takie cudo zazwyczaj kosztuje? Na popularny portalu aukcyjnym nigdy takowego nie widziałem.
 12. Dzięki Panowie za pomoc! Widziałem, byłem mocno zdziwiony końcową ceną. I to przy takich miniaturowych zdjęciach Btw. a wskazówki w tym modelu to właśnie takie z tym czarnym wypełnieniem powinny być, prawda?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.