Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bakar155

Użytkownik
 • Content Count

  170
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

About Bakar155

 • Birthday June 14

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gostynin
 • Hobby
  Zegarki muzka samochody

Recent Profile Visitors

348 profile views
 1. Pan Lewandowski wymieniał mi kiedyś szkiełko w zegarku żony (jakieś starsze Seiko) zrobił dwie duże wgniotki na kopercie w bardzo widocznym miejscu poczym próbował mi wmówić że to już było . Ogólnie potraktował mnie dość nie przyjemnie. Dlatego nie korzystam z usług tego Pana ale dzięki za podpowiedź być może tylko ja miałem taki przypadek.
 2. Miałem aplikacje ale przy zmianie telefonu gdzieś mi uciekla. Ściągnę jeszcze raz i poszukam za jej pomocą.
 3. Dzięki za podpowiedź szukam kogoś bliżej bo ostatnio wysyłałem aż do dolińskich. Do Łodzi mam około 80 km więc nie tak źle. Dziwi mnie tylko że w takim mieście jak Płock nie ma nikogo godnego polecenia.
 4. Dzięki wielkie za podpowiedź już wiem co i jak .
 5. Acha czyli zamawiam na pocztę i wszystko opłacam przy odbiorze. A wie ktoś jak niej więcej wyliczyć te dodatkowe koszty jest na to jakiś wzór?
 6. Hej podłaczę się jeśli można. Też upatrzyłem sobie pewną sztukę na jomashop i chciałbym dowiedzieć się więcej jak ogarnąć zamówienie. Za wysłkę doliczają do ceny zegarka wiadomo,a jak, kiedy i ile placi się cło? I czy to wszystke opłaty?
 7. Może w odległości do 50 km od Płocka,Gostynina,Kutna zna ktoś zegarmistrza do którego mogę oddać bez obaw zegarek na zwykły serwis smarowanie i regulację mechanizmu?
 8. Ok dzięki. Widzę że to nie najlepszy pomysł. Trudno jakoś przeżyję.
 9. Tak wiem w necie jest mnóstwo tego typu stron ale moim zdaniem na forum by się przydało coś w tym stylu .
 10. Nie wiem czy ktoś już to proponował ale w związku ze zbliżającą się zmianą czasu wpadł mi do głowy taki pomysł. Żeby na głównej stronie forum umieścić aktualny dokładnu czas. Według którego urzodkownicy mogli by ustawiać swoje czsomirze. Nie każdy w swoich zbiorach posiada zegarek z "radiem". Czy to możliwe?
 11. Czyli tak jeśli mam wypełnioną,podbitą przez sprzedawcę kartę i do tego z dowodem zakupu faktura paragon wtedy mogę liczć na uznanie gwarancji. Lecz w przypadku zakarków zagranicznych nie każdy srewis uznaje take karty. Wszystke inne karty są tylko dodatkem do proponowanego zegarka.
 12. Właśnie kompletnie tego nie kumam. Ale tak na logikę to - Karta nie podbita nie ma gwarancji. Karta podbita jest gwarancja a co z kartami cześciowo wypisanymi?
 13. A jak mam czystą kartę to mogę się zwrócić do lokalnego przectawiciela firmy żeby mi ją podbił?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.