Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

buchen

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący
 1. Ja daje jeszcze do tego male nierozwiniete sowy (grzyby oczywiscie). Naprawde dobre
 2. Brzmi to arabsko, a co robia w tym czasie inne zony ?
 3. Ta moneta to jeden czy dwa guldeny, jak dwa to z Madonna ? Sliczna.
 4. Różnica pomiędzy rabusiem i gwiazdą piłkarską: bandyta - pieniądze, bo będę strzalał ! piłkarz - pieniądze, bo nie będę strzelał !
 5. A mnie się wydawało, że wypaczony katolicyzm jest zupełnie gdzieś indziej, kojarzy się z Kopernikiem, piernikami...
 6. Oj niebezpieczne rzeczy piszesz ! Nie boisz się ? Aktualna władza w Polsce i jej wyznawcy takich jak Ty nie lubią. No chyba, że masz żonę Niemkę, to będzie wystarczająca kara, bo jak wszyscy wiemy Niemki są brzydsze od krów.
 7. No wreszcie policjanci nie będą musieli mieć służby w Sylwestra i Nowy Rok (no może kilku), bo to już było nudne: wzmożone, zaostrzone kontrole na drogach, policja ostrzega przed jazdą po pijanemu. Lata prewencji i pracy wychowawczej przynoszą oczekiwane efekty. :D
 8. Najkrótsza definicja słowa "dylemat": szerokie, wygodne łoże, po Twojej lewej stronie leży naga super sexy kobieta, po prawej także nagi, pedał. Do kogo odwrócić się plecami ?
 9. Ludzie nadużywający napojów alkoholowych żyją krócej, ale za to widzieli wszystko podwójnie. Alkohol pity z umiarem, nie zaszkodzi nawet w dużych ilościach.
 10. Pochodząc z najmądrzejszego Narodu ma się prawo, wręcz obowiązek, tak twierdzić...
 11. buchen

  Jest okej

  U nas się mówi, że opieńki to ostatnie leśne grzyby, koniec sezonu.
 12. Nie chciał mu paleniska naprawić
 13. Witaj Marcines np. dlatego aby nie płacić za przesyłkę zagraniczną, aby nie jeździć do Polski jak coś nie będzie się zgadzało. Ale myślałem, że są na tym Forum ludzie, którzy mi doradzą. Miłego dnia jeszcze Forumowiczom Krzysztof alias buchen
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.