Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

EposFanatic

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About EposFanatic

 • Birthday 04/18/1991

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Mam pytanie, od pewnego czasu zauważyłem, że w moim 3423 wahadlo nie potrafi wykonać pełnego obrotu w związku z tym rotomat nie podtrzymuje mi pracy zegarka. Wie ktoś dlaczego tak jest i co mogę z tym zrobić?
 2. Do mnie dziś zawitał troszkę poza planem taki "model": Zachorowałem na niego. Żona w końcu wyrzuci mnie z domu... Gratulacje!
 3. 3401 to prawie identyczny zegar jak omega AT - zgadza się. Co do mechanizmów to jestem przekonany, że mam sellitę, zastanawia mnie jedynie fakt czy to normalne, bo o ile przy niektórych modelach na oficjalnej stronie Eposa jest napisane "eta 2824 2/sellita sw200" to przy moim 3423 stoi jak byk wyłącznie eta 2824 2.
 4. A to forum fotograficzne, czy raczej dotyczące zegarków? Nie to, że się czepiam.
 5. Mam pytanie. Do Tik Taka chyba najcelniej skierowane. Czy to normalne, że w moim Eposie 3423 jest sellita sw200 a nie eta 2824? Niby lepiej, bo sellita - jak słyszałem - dokładniejsza, ale jednak zaczęło mnie to pytanie nieco frapować. Szukałem drugiego takiego Eposa jak mój w internetach i są to poszukiwania dość mocno nieskuteczne.
 6. Dzięki, a co do wartości innej niż sentymentalna? Wiem, że nie prowadzi się na forum wycen, ale obiecałem dziadkowi, że dowiem się co ma w szufladzie Na chwilę obecną zegarek nie chodzi, a staruszek chce wiedzieć, czy jest sens przywracać czasomierz do życia. Czy koszt naprawy nie przerośnie wartości samego zegarka.
 7. Wiecie może czy to coś godnego uwagi? Jest w tym wartość inna niż sentymentalna?
 8. Ja mam w sophistiquee 3423 oh mechanizm sellita sw200. Bylem w szoku, bo wszędzie piszą, że tam jest eta.
 9. Chwalę się! W końcu znalazłem miejsce, gdzie można to zrobić bez sprzeciwu społeczności ignorantów, nierozumiejących naszej ponadczasowej pasji! Długo myślałem, szukałem, grzebałem i znalazłem. Oto On. To On pchnął we mnie pierwszy trybik i uruchomił zawile skonstruowany werk, pędzący wprost do obsesyjnego nałogu. Tym razem chciałbym jednak, żeby ta nieustannie tykająca, mechaniczna dusza, która tkwić ma w tych enigmatycznych przedmiotach, miała już długą, siwą brodę i mogła opowiedzieć więcej historii niż mój piękny, lecz niezwykle młody nabytek. Podziwiam Was, którzy natrafiacie na takie skarby na osiedlowych bazarkach i potraficie przywrócić im dawny blask. Podajecie w ten sposób rękę niedołężnym starcom, oddając im tym samym należny z racji wieku szacunek.
 10. http://www.epos.ch/collection/gents/sophistique/3377.htm Sophistiquée 3377. Piękny jest.
 11. Witam wszystkich miłośników Eposa. Z przyjemnością dołączam do klubu. Epos 3423 oh.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.