Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pjord

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Początkujący
 1. Pjord

  Perfumy

  Czy to prawda, że zaprzestano produkcji Dune'a? Mam jeszcze jeden flakon i nie wiem czy rozpakować czy poczekać na czas posuchy. Tego Banana Republic pewnie spróbuję w ciemno. Do djunowych nut zaliczyłbym też Agua Verde.
 2. Pjord

  Perfumy

  W Varvatos Dark Rebel jest coś co mnie odrzuca na otwarciu. Są to jakieś nuty podobne dla mnie do starego Kaniona.
 3. Dziękuję za zabranie głosu. Dar - pytanie o co mogę wnosić? I kiedy? Na rozprawie? Po? Przed? Nie chciałbym się ośmieszyć. Jak już wspominałem, oskarżony jest recydywistą i działa sobie spokojnie nie niepokojony przez nikogo. Znalazłem dzięki mediom społecznościowym trzydzieści pięć osób pokrzywdzonych przez tego samego gamonia. Podejrzewam, że to wierzchołek góry lodowej. Kwoty od 400 do 3000 na łeb. Ta łajza jeździ od rozprawy do rozprawy, przyznaje się do winy - zawiasy. Czy mogę wnieść o areszt tymczasowy, o odwieszenie zawiasów?
 4. Dzień dobry. Poszukuję osoby obeznanej w tematach prawnych. W listopadzie zostałem oszukany przez pewnego gnojka na pewną sumę. Dość typowy scenariusz - wysłałem mu kasę, a on nie wysłał zegarka, ani nie oddał pieniędzy. Na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć tylko, że kupiłem wcześniej od niego zegarek i transakcja przebiegła bezproblemowo. Teraz wiem, że była na podpuchę. Zgłosiłem się na policję w grudniu, a policja wysłała akt oskarżenia do sądu. Mam rozprawę sądową w kwietniu i zastanawiam się czy wystąpienie na niej jako oskarżyciel posiłkowy daje mi jakieś nowe możliwości. Ten typ ma dużo za uszami, sprawa wydaje mi się dość dziwna i nawet niepokojąca. Policja poinformowała mnie, że facet ma wiele spraw w całej Polsce i każda kolejna kończy się wyrokiem w zawiasach. A w ogóle to recydywista, który w 2009 został zatrzymany z tytułu wyłudzeń na allegro sięgających 90K PLN. Chciałbym zrobić wszystko, żeby ukrócić ten proceder i żeby sąd w końcu gościa posadził. Pomoże ktoś?
 5. Pjord

  Perfumy

  No dobra, ale jest "dziad"?
 6. Pjord

  Perfumy

  Panowie, miłośnicy oldskulowych zapachów, znacie Antonio Puig Quorum? Leci do mnie i nie wiem czy mam się bać czy cieszyć...
 7. Pjord

  Perfumy

  Loco, Leather Oudh jest świetny. Jeśli lubisz Tuscan Leather, to na pewno ci się spodoba.
 8. Pjord

  Perfumy

  Jak ma być mocno i z dobra projekcją, to myślę, że Ungaro można wykreślić.
 9. Pjord

  Perfumy

  Obsession to dla mnie również koszmar. Na mojej skórze i w moim nosie tragedia. Nie wykluczam, że na innej skórze może być inaczej.
 10. Habanero jest dla harcerzy i małych dziewczynek ????. Spróbujcie carolina reaper.
 11. Pjord

  Perfumy

  Mój zapach lata od lat. Trzeba będzie kupić kilka flaszek. Próbowałeś Agua Verde? Jest pewne podobieństwo.
 12. Pjord

  Lip Nautic Ski

  Przedstawiam mojego Francuzika.
 13. Pjord

  Tatuaże

  Vandit, uważam, że najpierw powinno się wiedzieć w jakim stylu chce się robić dziarę. Następnie wybrać artystę, który się w tym stylu specjalizuje, a na samym końcu artysta projektuje Ci wzór i przenosi na skórę. Także sprecyzuj co by to mniej więcej miało być i w jakim stylu. Do dobrego artysty warto przejechać się kilkaset kilometrów.
 14. Pjord

  Tatuaże

  Różowej jako tatuażysty raczej bym nie polecał. Uroda nieprzeciętna, to fakt, ale jej prace wskazują na to, że jest początkująca i dopiero zdobywa doświadczenie. No, chyba że chodzi o samo spotkanie z piękną kobietą.
 15. Premium Mobile korzysta z usług niewłaściwych kurierów. Dwa przypadki przeniesienia z innej sieci (mój i mojej żony) i dwa problemy z dostarczeniem umowy przeniesienia. Na usługi nie narzekam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.