Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Grives

Użytkownik
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Grives last won the day on January 6 2018

Grives had the most liked content!

Community Reputation

50 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Zegarek poddany tuningowi w dalszym ciągu jest oryginalnym Rolexem, natomiast nie jest ORYGINALNYM produktem firmy Rolex. Jeden kupi na rynku wtórnym , inny nie, wolny wybór. O co tu toczyć bój?
 2. To napiszę nie jak Janusz: W tej formie zegarek wygląda ch*jowo. Może być?
 3. Spotyka Edyp Syzyfa: Edyp: - Yo Rolling Stones! Syzyf: - Yo Motherfucker!
 4. Też takie widziałem, choć dotyczyły repetycji w zegarkach kieszonkowych. To "tylko" mechanizm, jeśli posiadasz wiedzę techniczną, a dodatkowo "park maszynowy" pozwala , można zrobić, a raczej dorobić wiele. Też jestem zwolennikiem tego typu napraw, serwisów u sprawdzonego zegarmistrza, poza serwisem autoryzowanym, raz że "taniej", dwa że istnieje możliwość nawiązania kontaktu i indywidualnego podejścia do "rzeczy" Natomiast jeśli chodzi o modowane z zewnątrz egzemplarze, nigdy bym nie kupił , wolę oryginały.
 5. Kolega @ PsiKot w pierwszym poście napisał że temat traktuje z przymrużeniem oka, część zdaje się odbiera go zbyt poważnie. Daję plusa za post bez zbędnych emocji które aż kipią w tym temacie Też daję plus za .....własne zdanie, i umiejętność jego obrony
 6. Zdradza Cię, i takim zachowaniem chce odwrócić Twoją uwagę, byś się skupił na czym innym.... P.S Koledze któremu żona przyprawiła rogi, wytłumaczyła że pije zbyt dużo mleka i ma nadmiar wapnia w organizmie... Stąd poroże. :P
 7. Serwis a naprawa to różnica ( no i jesli chodzi o serwis jak szeroki wachlarz uslugi mamy na myśli ) Co do wiekszosci mechanizmów Rolex masz oczywiscie rację, to relatywnie proste mechanizmy , natomiast usługa serwisowa , pełna , moze byc poza zasięgiem nawet najzdolniejszego zegarmistrza z powodu ktory juz wymienialem , to jest braku części zamiennych na wymianę tych juz zużytych.
 8. Z racji braku na wolnym rynku dostepu do części Rolex, naprawa poza serwisem moze byc utrudniona, nie z braku kompetencji rodzimych zegarmistrzow, a z powodu wyzej wymienionego. Dodatkowo nowe technologie obróbki części, rodzaje materiałów używanych tez nie ułatwiają.
 9. Jak pisałem , piekna sceneria , problem poruszony w filmie choc nie dotyczy naszej części swiata, dobrze ze zauważony. Rdzenni mieszkancy USA są jak widac w dalszym ciagu " gorszymi obywatelami ".
 10. Edit Wyslalem zgłoszenie zgodnie z życzeniem, czekam na odpowied..
 11. A czy użytkownik ktory używał słów " masz cos z głową " został ukarany,, np jak ja za rozszyfrowanie napisu na dzwiach K+M+B - trzech mędrców, z adnotacją " polityka" choć post był w dziale z żartami ?
 12. Zobaczyłem " Wind River" bez rewelacji ale piekne widoki na plus. Mozna poswiecic czas.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.