Wiesz , też ma to duży wpływ. Inaczej jesteś spostrzegany. Już mi się zdażyło kupić jakiś czas temu dwa Rolki w jednym dniu. To był czas , gdzie jeszcze leżały w gablocie. Dodatkowy plus , że jeden z nich to był YM ll , gdzie dużego zainteresowania nie było. Inne podejście maja do klienta , który jednorazowo potrafi 50k $ zostawić czy więcej. Jestem klientem tego salonu od ładnych kilku lat. Taka sytuacja ze soboty , wchodzę do salonu , prosto do działu Rolex , w gablotach pełno Rolkow. Nie byłem zaskoczony , bo z panią z działu rozmawiałem na ten temat wcześniej , przy okazji umawiania się na spotkanie w celach zakupu. Zatrudniony nowo manager , podszedł do mnie z pretensjami , że robię zdjęcie gablot z uśmiechem na twarzy [emoji3] wczoraj mnie przeprosił , powiedział , że nie wiedział kim jestem [emoji3] śmieszna sytuacja , bo nikim ważnym nie jestem. Od po prostu lubię czasem zaszaleć na zakupach. Szczególne zegarowych [emoji3][emoji2369] Sent from my iPhone using Tapatalk