Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Paweł P.

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący
 1. Istotnie, zapomniałem o kolorze podstawowym.
 2. Witam, nie wiem jaka powinna być numeracja tego egzemplarza, niemniej pochwalę się moją własnością po kompleksowym odświeżeniu. Na tarczy nie ma żadnego obrazka. Dylematem jest dla mnie jedynie to, czy widoczna gwiazda zachowała swój kolor, czy też oryginalnie była złota/żółta.
 3. Witajcie, oto moja pamiątka rodzinna, którą pamiętam "od zawsze". Jest to właściwie "składak", bo z informacji, które uzyskałem oryginalne są tylko werk i tarcza. Niestety, nie potrafię ustalić okresu, w którym zegarek mógł być wyprodukowany. Z moich poszukiwań wychodzi, że są to lata 40/50 ub. wieku. Czy ktoś może w tym zakresie pomóc?
 4. O ile prawdę mówił zegarmistrz, koronka jest z mosiądzu pokrytego złotem (podobno takie miały wtedy wszystkie zegarki radzieckie) i z tego powodu nie chciał jej piłować. A znaleźć oryginał? Nie bardzo wiem gdzie szukać. Dzięki za odpowiedź.
 5. OK, przyjąłem, dam radę bez tej wiedzy, choć chodziło jedynie o ... nieważne. A sam zegarek można ocenić?
 6. Witajcie. Oto moja zrewitalizowana i uruchomiona Moskwa. Poza szkiełkiem, które było pęknięte i musiało zostać wymienione, zegarek całkowicie oryginalny. Będzie wymieniona także koronka, bo jest tak wytarta, że nakręcanie to wyzwanie. Oczywiście ten staruszek ma nieokreśloną wartość sentymentalną jako pamiątka rodzinna. Gdyby jednak ktoś był w stanie określić wartość materialną, byłbym wdzięczny (tak dla zaspokojenia ciekawości). Pozdrawiam.
 7. Witam, Dołączam z DS4 Big Size. Może za prostą (prostacką?) elegancję. http://imageshack.com/a/img924/5061/osIGzb.jpg
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.