Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kruzz

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About kruzz

 • Birthday 02/19/1974

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  lubuskie
 1. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 2. Słoneczko upragnione dzisiaj świecilo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 3. Ja sie w koncu zdecydowałem na pierwszy po latach zakup .... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 4. Szukam dzisiaj cały dzień Nawet znalazłem takiego jak mój, powiedzmy wymarzony, ale niestety ze srebrną tarczą Mi sie jakoś specjalnie nie spieszy ...
 5. Coś koło 4 k. Myśle, że to maks jaki chcę zapłacić.
 6. Pewnie, gdyby trafiło się coś podbnego, w bardzo dobrym stanie i z pewnego źródła. Absolutnie nie wykluczam takiej możliwości.
 7. Witam Was wszystkich serdecznie. Forum oglądam już pewnie od roku, czytam, staram się rozumieć, podziwiam co nosicie na nadgarstkach a wczoraj postanowiłem w końcu założyć konto i się przedstawić. Mam na imię Krzysiek, lat 45 i pochodzę z województwa lubuskiego. Jakiś czas temu zachorowałem na zegarek ale, że jestem z tych co potrafią bardzoooooo długo zbierać się do zakupu to cały czas jestem na etapie oglądania ;-) Miło się jednak Was czyta, a że jestem coraz bliższy zakupu to pewnie będę pytał Was o opinię i sugestie. Mój wybór padł na Eposa 3401 czarnego z czarnym paskiem - strasznie mi się podoba i nie rujnuje budżetu. Pewnie, że są zegarki, które podobają mi się bardziej ale..... Mam żonę, dwóch studentów na utrzymaniu (tak wiem, ale ja szybko zacząłem), kredyt we franku, który kiedyś wydawał się mały a po 10 latach płacenia jest 2 razy większy ...... :-D Sami rozumiecie. Poza tym z całym szacunkiem i podziwem dla dzieł niektórych manufaktur zegarek jednak nie jest przedmiotem, na który wydałbym dużą kwotę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.