Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JaroB

Użytkownik
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Początkujący

Recent Profile Visitors

75 profile views
 1. W dniu dzisiejszym przybył do mnie taki oto lotnik, AWRM, jak widać produkcja radziecka, opisy cyrylicą, i już od żony oberwałem, że ..... nie nie że kupiłem, to przełknęła bez marudzenia ale jak to stwierdziła To kręcidełko za głośno cyka :)) stan wizualny mógłby być lepszy ale jak sie pojawił na jednym z portali to nie wytrzymałem i musiałem zakupić:))
 2. Potwierdzam, takie zegary były montowane w SKOTach, BWPach, MT-LB BRDM-ach, i w zabudowach radiostacji na samochodach ZIŁ, URAŁ, STAR66, 660 266
 3. 3 Zarie widoczne na fotkach, cena za 3 15 zeta, wysyłka Inpostem za 10 zeta. Nie chodzą, damka kompletna, męskie z brakami wskazówek jednego szkiełka i jednego dekielka wałków i koronek. Chciałbym sprzedać wszystkie na raz, może komuś się przydadzą jako dawcy części sprzedane
 4. Werk SU na tarczy "сделано в ссср"
 5. Solidna robota, szacuneczek, oklejanie welurem to musiała byc koronkowa zabawa> Ja swoje skrzynki staram się albo pociągnąć szelakiem albo woskiem bo nie lubię lakieru bezbarwnego ( niestety czasami jest nie do zastąpienia).
 6. To i ja swoich 6 groszy dorzucę czyli 34 (dama Zaria), 35, 36, 37, 38 ( amfibie weteranki na emeryturce, chociaż czasami ta w prawym górnym rogu ląduje na łapce), 39 najnowsza do noszenia w dni powszednie :))
 7. Taka skromna kieszonka wpadła ostatnio w moje rączęta, wymaga regulacji bo spieszy się jak przodownik pracy. Zastanawia mnie tylko jego wiek noworus czy wcześniejszy
 8. Fajny pomysł, ja swego czasu zaadaptowałem pod zegarki starą skrzynke/walicke po malarskich farbach olejnych.
 9. o żesz ty Orzeszku, mało mi czegoś z zazdrości nie urwało. Piękna
 10. borerwicz7 dzieki za dobre słowo, jeden feler to odchodząca okleina (tak tak okleina albo farba) z cieniowanej brązowej kostki, czym to przykleić?????
 11. Taka mini kolekcja zegarków Zaria
 12. Taka oto Zaria mi sie trafiłe (hurra taka jaką dostałem na komunię i jaka długo mi służyła a potem zaginęła w mrokach dziejów)
 13. Dziękuję za informacje, mechanizm jest na dokładnym chodzie ), tarcza i szkiełko do wymiany.
 14. Trafił mi się taki oto Kirow, pytanko co koledzy znający temat mogą o nim więcej powiedziec??, Ciekawi mnie czy to oryginał i z jakich lat?? oraz czy bardzo popularny model( tylko ciekawość bo mi się spodobał ) ) Z góry dziękuje za wszelkie informacje
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.