Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mih

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Poljot zamieściłem jako efekt poszukiwań w google, po prostu co wyskoczyło. Airman jednak podoba się najbardziej. Już nie mówię o samej tarczy, koperta też najbardziej mi podchodzi. W nadgarstku akurat siedzi 18cm+-. Muszę faktycznie przemyśleć zakup i dozbieranie.
 2. Dzięki za propozycje, to o co mi chodzi wskazał Perpetuum Mobile. Inne propozycje to tak na prawdę układ klasyczny + 24h. Komandirskie jeszcze wyglądają całkiem, muszę je dokłądnie sprawdzić. Jeszcze wyszperałem poljot'a tylko styl zegarków jest inny. Bardziej garniturowy moim zdaniem laika. Poljot 24H
 3. Także dzięki. Generalnie tak Szyszkops zauważył trochę odbiegamy od tematu, choć zegarki ciekawe.
 4. Jednowskazówkowiec podlinkowany nie otwiera mi się prawdiłowo. Budżet w opisie, 1000 PLN. Skromy.
 5. Możesz rozwinąć i coś więcej napisać o VC? Nie znam tego skrótu. Jakieś podlinkowanie do wspomnianego manometru? Coś można poczytać?
 6. Cześć, Od dość długiego czasu "choruję" na zegarek z tarczą wyskalowaną w 24h. Bardzo mi się podoba glycine airman 24h, niestety poza budżetem. Generalnie od kilku lat noszę automaty i je lubię. Może jesteście w stanie podpowiedzieć czego szukać, jest to dość mało popularne grono. Fajnie wygląda też ALPHA, niestety z tego co wyczytałem nie jest chyba to zegarek warty zakupu. EDIT: Może jakieś chińskie "brandy" mają coś w ofercie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.