Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

andrew9

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący
 1. Hmm.. jakim cudem on tu wygląda jak dwa razy większy niż w rzeczywistości? (tak z 45mm bym mu na podstawie tego zdjęcia dał)
 2. Dzięki. Chyba trzeba będzie jednak go sobie sprawić
 3. Który to dokładnie model?
 4. A jak czyścicie zegarki? Bo ostatnio właśnie ten wyżej oglądałem i zauważyłem, że przydałoby mu się małe odświeżenie.
 5. Też fajny. Ale mi chyba s5000 pasuje idealnie (w kwestii wyglądu ogólnie). Myślę, że zaryzykuję. Ile realnie trzeba teraz zapłacić? (po wszystkich opłatach). W okolicach 5 tys. można się zmieścić?
 6. Dzięki. Czegoś takiego szukałem. Faktycznie nie jest niestety dużo większy. Szkoda. Filmik obejrzałem. Ten drugi faktycznie jest większy. Ale jednak S5000 podoba mi się dużo bardziej. Co ciekawe - na tym ujęciu wygląda jak zupełnie spory zegarek..
 7. Tego porównania nie widziałem. W sumie to wygląda na dość zbliżony do T200 (a nawet dla mnie tu jakby minimalnie większy wizualnie), więc może od s100 jednak też. Choć na pewno nie są to duże różnice.
 8. Noszę go od kilku lat - cały czas wielkość to jedyna rzecz, jaka mi w nim przeszkadza. Ale to juz zaakceptowałem, natomiast kolejnego Oceanusa rozważam właśnie pod tym warunkiem, żeby był trochę większy.
 9. Muszę zmierzyć, ale możliwe, że nawet mniej. Mam raczej drobne przeguby. Z tego też powodu, jak kupowałem s100 (ktoś mi kupował w Japonii), to wcześniej szukałem informacji, czy nie będzie za duży i cały czas się tego bałem. Bo nie lubię dużych zegarków. No i za duży nie był, ale jak zobaczyłem, to pierwsze wrażenie było, że piękny, ale czemu taki mały. I ono pozostało mi do dziś. I to jedyna dla mnie pewna wada tego zegarka. Dlatego przy s5000 chciałbym, żeby był jednak większy - zwłaszcza, że to też trochę inna konstrukcja i wygląda i tam podobny rozmiar przeszkadzałby mi prawdopodobnie nawet bardziej. Tak, widziałem ten filmik kilka razy. Ale pomimo, że pokazuje wszystkie, nie robi tego w bezpośrednim porównaniu, a nie potrafię sobie s5000 wyobrazić w porównaniu do s100. Nigdzie nie udało mi się znaleźć tych dwóch zegarków obok siebie. A wiadomo, że u nas nie pójdzie do po prostu do sklepu i nie przymierzy.
 10. Czy ma ktoś może porównanie wielkości (wizualne) OCW-S5000E z s100? Czy ten pierwszy też jest taki mały, czy jednak wyraźnie większy? (moje jedyne zastrzeżenie do s100 - jest jednak bardzo mały).
 11. Czym ona się różni od tych wcześniejszych? Tamte miały srebrną i czarną ramkę?
 12. ^^ No własnie o nim pisałem 3 posty temu
 13. A o którym mówimy? S5000?
 14. Pierwsza wersja s100 ma bliżej 39.. naprawdę jest mała. Właśnie chciałbym porównać z nią ten s5000 - niby wygląda na sporo większy, ale już nie potrafię do końca ocenić wymiarów, które Casio podaje.
 15. OCW-S5000-1AJF? Mam od 4 lat Casio OCEANUS OCW-S100-1AJF. Jest świetny, ostatnio jednak zacząłem myślec o czymś trochę większym (jedyna wada s100 dla mnie to wielkość - choć nie lubię dużych zegarków, ten jest bardzo mały). Najpierw rozglądałem się po sklepach, potem pomyślałem - a może znowu Oceanus Na razie ciągle jeszcze się rozglądam, ale dzisiaj zobaczyłem własnie ten model i.. chwilowo się zakochałem Może jeszcze za wczesnie na to, ale podoba mi się. Więc zapytam o opinię - możesz coś więcej napisać? Jak się używa, jakie wrażenia?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.