Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zorro

Użytkownik
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

zorro last won the day on May 4 2015

zorro had the most liked content!

Community Reputation

3 Początkujący
 1. Gratuluję hobby. Może czas zorganizować wystawę w "Markowej Galerii Fotografii"
 2. A po niby miałem je robić ?
 3. Kup okulary to zobaczysz I nie przesadzaj z trollami bo wpadniesz w nawyk nazywania tak każdego kto ma odmienne od Ciebie zdanie Bugs, dnia 05 Maj 2015 - 11:59, napisał: Zgadzam się co jakości obsługi na rakutenie. Można brać w ciemno - pewni w 100% sprzedawcy. Wcześniej kupowałem tam parę rzeczy wszystko bylo Ok. Teraz przy tym kursie dolara i 100% pewności doliczania vat-u i cła nie jest już tak tanio. sokolow, dnia 05 Maj 2015 - 11:43, napisał: Bierz z Japonii za 1500 zl. To jest dopiero okazja. EDIT MOD: proszę nie pisać postów pod postem ,istnieje edycja.
 4. Kultowy zegarek Wygląda zdrowo Ja bym licytował
 5. Po co ? Po to żeby ludziom ułatwiać życie a nie utrudniać. Wyraziłem swoją subiektywną opinię na temat SARB035. Chyba mi wolno. Kto ma kupić i tak kupi. Ps. W sumie to rozumiem Twoje zdenerwowanie.
 6. Ja kupiłem tak wychwalanego nazywanego Grand Seikiem dla ubogich SARB035 na amazon.de ponad rok temu. I jeszcze szybciej go odesłałem po kilku dniach. Maleństwo z taką sobie jakością wykonania. Bransoleta na styk na mój nadgarstek, niewygodne uwierające zapięcie, maskownice w bransolecie dopasowane jak w podróbach. Pieniążki z powrotem na koncie po tygodniu łącznie z poniesionymi kosztami wysyłki. Zero problemów a zegarek parę dni używałem. Spróbujcie odesłać zegarek który Wam nie przypasuje do Japonii. Zostaje tylko bazarek/allegro ze stratą.
 7. Oferta jest dobra Jak chcesz zaoszczędzić 200 zł to zamawiaj z Japonii Jak nie przypasuje albo się zepsuje to będziesz odsyłał do Japonii wypełniając deklarację celną
 8. Może by wychwyciła a może by nie wychwyciła. Na dwoje babka wróżyła. W dzisiejszych czasach Made in Japan nie gwarantuje doskonałości takiej jak w latach 80-tych i 90-tych ubiegłego wieku. Ale tak czy inaczej w podobnej cenie zawsze brać lepiej Made in Japan niż Made in China nawet tylko ze względu na rzadkość produkcji MiJ.
 9. O amazonie.de nie było. Lepiej kupić tam niż sprowadzać z Japonii z Vat i cłem. Dodatkowo można bezproblemowo zwrócić w ciągu 30 dni jak nie przypasuje.
 10. Dla Ciebie nie wnosi dla kogoś innego może wnosi
 11. Jak ktoś potrzebuje w dobrej cenie http://www.amazon.de/Seiko-Spirit-Automatik-Herren-Armbanduhr-SARB035/dp/B002GSKIQU/ref=sr_1_1?m=A3JWKAKR8XB7XF&s=watch&ie=UTF8&qid=1430634865&sr=1-1&keywords=seiko+sarb035 A tutaj dla porównania oferta z alledrogo http://allegro.pl/seiko-sarb035-i5283555719.html
 12. Jak przeszkadza tak bardzo to nie pozostaje nic innego jak bazarek/allegro/ebay/chrono24
 13. Jeżeli chodzi tylko o wielkość to zarówno SARB jak i SUMO są za duże na Twój nadgarstek. Ps. Co SARB-ów to miałem SARB035 i jak dla mnie jakość wykonania taka sobie w szczególności bransolety. W ogóle mam subiektywne wrażenie że z każdym wyższym numerem SARBy są coraz gorsze i brzydsze. Jak dla mnie ideałem były pierwsze SARB-y czyli 001, 003 i 005. SARB001 chętnie nabędę jak ktoś ma na zbyciu.
 14. Właśnie co w nim złego ? Na pewno lepszy od tego "dziadkowatego" SARB023
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.