Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zorro

Użytkownik
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

zorro last won the day on May 4 2015

zorro had the most liked content!

Community Reputation

3 Początkujący

Recent Profile Visitors

98 profile views
 1. Jak przeszkadza tak bardzo to nie pozostaje nic innego jak bazarek/allegro/ebay/chrono24
 2. Jeżeli chodzi tylko o wielkość to zarówno SARB jak i SUMO są za duże na Twój nadgarstek. Ps. Co SARB-ów to miałem SARB035 i jak dla mnie jakość wykonania taka sobie w szczególności bransolety. W ogóle mam subiektywne wrażenie że z każdym wyższym numerem SARBy są coraz gorsze i brzydsze. Jak dla mnie ideałem były pierwsze SARB-y czyli 001, 003 i 005. SARB001 chętnie nabędę jak ktoś ma na zbyciu.
 3. Właśnie co w nim złego ? Na pewno lepszy od tego "dziadkowatego" SARB023
 4. Po kilkudniowym namyśle rozpatrzeniu propozycji sprzedażowych od Kolegów oraz wszystkich "za" i "przeciw" dotyczących wielkości "japończyków", długości bransolety, wad i zalet tytanu itd./itp. podjąłem decyzję. Biorę Junghansa 1972 Mega Solar. Takiego jak na zdjęciu. Dziekuję wszystkim Kolegom za propozycje, sugestie i pomoc.
 5. @hezio to samo chciałem napisać ale mnie uprzedziłeś Smartwatch = kolejny nikomu nie potrzebny wynalazek
 6. Sklep pewny i sprawdzony. Zresztą jak większość niemieckich sklepów.
 7. Fake dlatego kręci i historia w stylu: ... bardzo lubię zegarki seiko ...
 8. Na męskiej już trochę gorzej
 9. Na damskiej "rączce" całkiem, całkiem
 10. S100 Ok z wyglądu. Tyle że ja mam 20 cm w nadgarstku i może być maławy. A co utwardzanego tytanu słabo to wygląda w użytkowaniu. Nie wiem dlaczego ale ze zdjęć używanych egzemplarzy wynika ze wyciera się nieładnie. Stal się rysuję ale nie odbarwia/wyciera tak jak tytan na zdjęciu w przykładowym T100.
 11. @areks Na rakutenie możesz kupować w ciemno. To największy portal aukcyjny w Japonii coś jak allegro czy ebay. Kupowałem tam już kilka razy zero problemów. Płatność paypalem. Z tym że w do ceny zakupu dolicz orientacyjnie około 30% tj. vat i cło które na 100% w Polsce dołoży Ci urząd celny.
 12. Niech sprzedający podeśle Ci dokładne zdjęcia tarczy w wysokiej rozdzielczości. Kolega Burns ma rację. Po zdjęciach zamieszczonych na aukcji nie da się z całą pewnością stwierdzić czy to oryginał czy fake. Zagolopowałem się w ocenie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.