Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zorro

Użytkownik
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

zorro last won the day on May 4 2015

zorro had the most liked content!

Community Reputation

62 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  stąd

Recent Profile Visitors

160 profile views
 1. Sytuacja kolejkowa ulega stopniowej poprawie. Rolex dementuje pogłoski o niedoborach i zwiększa produkcję. Podstawowe potrzeby mieszkańców zostaną w końcu zaspokojone.
 2. Bazarek już umarł tylko jeszcze o tym nie wie I najlepszy regulamin nic tu nie pomoże
 3. Czytam ten temat i to jest jakiś czeski film cały ten bazarek i regulamin. Jednakże żeby czeski film dalej grali wrzucam swoje wątpliwości. Jak będę chciał oddać coś za darmo na bazarku to też będę musiał kupić pakiety dostępowe ?
 4. Bazarek hula ? Czy ja wiem ? 2 strony ogłoszeń a było 17. Raczej typowy Kowalski z allegro, olx tu nie trafi. A nawet jak trafi przypadkiem to nie będzie ryzykował transakcję bez żadnych zabezpieczeń.
 5. Nigdy nic nie sprzedałem ani nic nie kupiłem na bazarku. Gwoli ścisłości raz czy dwa wystawiłem zegarek, ale zdjąłem ofertę bo się rozmyśliłem co do kwestii sprzedaży. Jednak regularnie zaglądałem do działu sprzedaż, ponieważ trafiały się tam jdm z prywatnego importu i marki niszowe. Na przykład Dietrich TC, którego nie zdążyłem kupić bo ktoś mnie ubiegł. Teraz już nie mam po co zaglądać na forum. Oglądanie galerii zdjęć nowych nabytków, cmokanie i zachwyty nad nimi średnio mnie interesuje. Ktoś dobrze napisał parę postów wcześniej, że zostanie tylko Towarzystwo Wzajemnej Adoracji a i ono się rozejdzie po pewnym czasie bo zabraknie widowni.
 6. Jak przeszkadza tak bardzo to nie pozostaje nic innego jak bazarek/allegro/ebay/chrono24
 7. Jeżeli chodzi tylko o wielkość to zarówno SARB jak i SUMO są za duże na Twój nadgarstek. Ps. Co SARB-ów to miałem SARB035 i jak dla mnie jakość wykonania taka sobie w szczególności bransolety. W ogóle mam subiektywne wrażenie że z każdym wyższym numerem SARBy są coraz gorsze i brzydsze. Jak dla mnie ideałem były pierwsze SARB-y czyli 001, 003 i 005. SARB001 chętnie nabędę jak ktoś ma na zbyciu.
 8. Właśnie co w nim złego ? Na pewno lepszy od tego "dziadkowatego" SARB023
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.