Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

andrewone

Użytkownik
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Początkujący

Recent Profile Visitors

138 profile views
 1. mkl1 - Zdolny Chłopak z Ciebie! Po wszystkim - pochwal się efektem końcowym! Pozdrawiam! Andrzej adasbxo - dziękuję za info! Napisz mi jeszcze - jak opłacałeś zakup (WesternUnion?) Jakie są koszta wysyłki/paczki?! Jak długo czeka się na przesyłkę? Pozdrawiam! Andrzej
 2. Mosiundz - jeszcze pikniej!👏👍🏻
 3. 20 cebulionów - ale fuxło Ci się! Podam wymiar rakiety/papryczki, gdyż taki jest mi znanym!
 4. jankazas - czy poprzez: olx.ua - też może dokonywałeś zakupu?!
 5. Raz jeszcze - dziękuję za wyjaśnienie! Pozdrawiam! Andrzej
 6. jankazas - dziękuję za wyjaśnienie! Ja kilka razy wypatrzyłem na rosyjskim portalu aukcyjnym - kilka zegarów Slava i Majak, ale nie wiem jak to jest z przesyłką/ewentualnym cłem - do Polski. Tak samo i na ukraińskim portalu sprzedażowym. Litwa to też jest Unia Europejska - jak to wygląda z opłatą wysyłki i cła? Czy zdarzyło ci się zostać oszukanym? - w końcu - Rosja czy Ukraina = praktycznie bezkarność przy ewentualnych oszustach.
 7. Aaaa - takie buty! No tak! - różny okres produkcji to i różne ich wykończenia! Dziękuję za wyjaśnienie! jankazas - gdybyś mógł zaspokoić moją ciekawość: - ile masz budzików? - czy wszystkie je nakręcasz i sprawdzasz jak pracują/czas odmierzają? Ile czasu +/- zajmuje ci ich nakręcanie?! Jeżeli wszystkie je nakręcasz to czy można w tym pomieszczeniu gdzie „pracują” - swobodnie rozmawiać?! - masz te budziki wyeksponowane (na przykład w gablotkach czy regałach), czy tylko fotki robisz - i w pudełka zaraz po foto je pakujesz?! - jak długo je zbierasz? Czy zbierasz/odkupujesz je z jakiegoś litewskiego portalu takiego jak w Polsce alle czy oeliks? Gdybyś odpowiedział - zaspokoisz zapewne nie tylko moją tu ciekawość! Pozdrawiam! Andrzej
 8. Na ostatnim zdjęciu jankazas - budzików Slava - niebieski ma inny wyl/włą budzenia niż pozostałe. Ja mam (ostatnio kupiony) taki właśnie niebieski. I ten mój maj tak samo jak niebieski jankazas - „inny” włą/wył budzenia. Czym to było spowodowane i dlaczego „padło” akurat na te niebieskie?!
 9. ... a już myślałem, że dobrze zakończyła się historia tej naprawy... ... a może sprobować miejsca wytarte pokryć odrobiną kleju (kropelki czy super gluta)? I ew nadmiary kleju - iglakiem zniwelować?!
 10. ... i jak sobie poradziłeś z naprawą? Zdobyłeś nową kotwicę i koło?!
 11. Ooo! Pięknie „plastiki” widać! Przypadek wyrobienia się „plastikowego” balansu, o którym piszesz - długo zegarek zdołał prawilno pracować?!
 12. mkl1 - dziękuję za wyjaśnienie! Jeszcze pytanko w sprawie tych Slav „buksiaków”: czyli że dokładność odmierzanego czasu przez te zastosowane „plastikowe i bezkamieniowe uproszczenia” jest no - nie za bardzo?! A jak wygląda kwestia „żywotności” tych Slav-buksiaków?
 13. Kieszonkowe - też dziękuję za wyjaśnienie! zdrowia źyczę! PS. Pfajzer, czy Sputnik, czy jaka tam otrzymujesz?!💉 PS. Ładniutka miedsiestriczka?!
 14. mkl1 - tyko się nie złosć na mnie, proszę - 2 jewelsy to kotwica; 2 jewelsy to koło; 2 jewelsy to wychwyt. A te pozostałe dwa - to jaki tryb trzymają?! ... czyli takie bez kamieniowce - to tak jak buksiaki „Ruhla”?
 15. Ale jesteście spoko Goście! Dziękuję za słowne i zdjęciowe wyjaśnienie! Ja poprostu nie wiedziałem, że te Slavy „z plastikiem” nie mają kamieni przy tych „plastikach”! Ja tego tu wszystkiego to tyko łod Was naumiłem się! Czyli Slava z „plastikuem” - to na tarczy - ile „jewelsów” ma napisane?! Jak na foto mkl1 mi opisał, to wynikałoby, że: 11-4-2-2=3 jewelsy!? Czy możecie mi foto przesłać takiej tarczy Slavy, gdzie są tylko 3 jewelsy?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.