Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czasomaniak

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Witam szanownych forumowiczów, ponowie pytanie. Poproszę o informację: co to za kaliber, jaka jest data produkcji zegarka i ewentualnie, jeżeli to jest w ogóle możliwe, wycenę zegarka. Dodam, że pod balansem jest sygnatura 27. Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie informacje.
 2. Witam szanownych forumowiczów, Mam prośbę o informację, co to za kaliber, datę produkcji zegarka i ewentualnie, jeżeli to jest w ogóle możliwe, wycenę zegarka. Dodam, że pod balansem jest sygnatura 27. Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie informacje.
 3. Witam szanownych forumowiczów, Mam taki zegarek i nigdzie nie mogę znaleźć o nim informacji, czy ktoś może spotkał się z taką marką i takim modelem. Gdzie był wyprodukowany. Interesuje mnie również co to jest za werk. Pod balansem ma sygnaturę: 238 GA Pozdrawiam
 4. Witam, Czy jest ktoś z Państwa w stanie określić rok produkcji tego zegarka? Nr werku: 16778791 Pozdrawiam
 5. Witam Wszystkich, Wczoraj wrzuciałem na "Amerykańskie" i temat pozostał bez odpowiedzi. A ponieważ ni to Szwajcar, ni to Amerykani dlatego spróbuje tutaj. Taki Elgin wpadł mi ostatnio w ręce, proszę mi powiedzieć co to jest za zegarek, co to jest za mechanizm, w jakich zegarkach był ewentualnie jeszcze montowany? A sam zegarek z jakiego okresu pochodzi. No i czy całkiem przypadkiem ktoś nie podsiada oryginalnego szkiełka do niego. Będę wdzięczny za wszystkie informacje o zegarku.
 6. Witam Wszystkich, Taki Elgin wpadł mi ostatnio w ręce, proszę mi powiedzieć co to jest za zegarek, co to jest za mechanizm, w jakich zegarkach był ewentualnie jeszcze montowany? A sam zegarek z jakiego okresu pochodzi. No i czy całkiem przypadkiem ktoś nie podsiada oryginalnego szkiełka do niego. Będę wdzięczny za wszystkie informacje o zegarku.
 7. Ale Type II - to budżetówka, czy tez z fotek powyżej?
 8. Witam, Czy mogę prosić o odczytanie roku produkcji, oraz kilka słów o tym modelu.
 9. ok. już wiem o co chodzi. Dziękuję za informację !
 10. możesz mi przybliżyć to odczytywanie roku produkcji z numeru, jak dla mnie pierwsza cyfra to 6 - to dlaczego 69'
 11. Witam wszystkich, Ponieważ nie ma na grupie tematu kupię-sprzedam, dlatego pytam tutaj, czy poratuje ktoś taka tarczą ?? A przy okazji mam jeszcze jedno pytanie: czy mozna na podatawie tych fotek określić model i rok produkcji? Pozdrawiam ps. to chyba jest już vintage ?
 12. Witam, Szukam takich tarcz, może ktoś z kolegów/koleżanek ma takie i mógłby sprzedać? Nie koniecznie muszą być w takiej kolorystyce, za wyjątkiem budzika, tem musi być srebrny.
 13. Dziękuję Ci Normad za wszystkie informację. Muszę przemyśleć sprawę, ale ponieważ w moim Tissocie uszkodzona jest oś balansu, więc prawdopodobnie będę szukał na naszym podwórku części lub jakiegoś dawcy. Jeszcze raz dzięki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.