Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

matheews

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

14 profile views
 1. Proszę o informację jaką dokładną szerokość koperty ma ten zegarek bo jak to na różnych stronach podawane są różne i do końca nie wiem. Szerokość mocowania to 20 mm tak?
 2. Powiedzmy, że już jestem zdecydowany na Fossila, ale z ciekawości zapytam - co byś wybrał mając budżet do 750 zł ?
 3. Tak, ponieważ podoba mi się Fossil. Seiko nadal będzie przeze mnie używany, natomiast z czarną bransoletą na fajnego nowego Seiko prawdopodobnie nie mam budżetu (max 750 zł). Dzięki za odpowiedź. Również skłaniam się do tego modelu.
 4. Witajcie, Od mniej więcej 2 miesięcy bardzo podobają mi dwa modele firmy Fossil: 1. FS4682 http://www.ceneo.pl/14779709 2. FS4552 http://www.ceneo.pl/19696247 Pytanie do Was: czy warto? Zainteresowałem się nieco opiniami na temat tej marki i są one różne. Na tym forum przeważają raczej negatywne. Doradźcie czy warto wykładać kasę na Fossila. Ewentualnie jakiej marki zegarek kupić najlepiej pod warunkiem, że bransoleta będzie koloru czarnego lub szarego - nie chcę srebrnej - mam srebrnego Seiko 5 Automatic kupionego w 2010 r., który działa bez zarzutu. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.