Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jacus

Użytkownik
 • Content Count

  2,688
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

jacus last won the day on May 7 2015

jacus had the most liked content!

Community Reputation

1,417 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Podkarpacie

Recent Profile Visitors

1,793 profile views
 1. jacus

  Motocykle

  Dostępny dopiero w przyszłym roku w Polsce. Ciekawe jak go wycenią.
 2. jacus

  Motocykle

  Wydaje mi się, że znalazłem następcę dla mojej SR-ki
 3. jacus

  Motocykle

  Są, ale na tym polega jego urok
 4. jacus

  Motocykle

  Coraz intensywniej myślę o czymś większym
 5. jacus

  Prawo budowlane

  PINB nie musi niczego zakończać i nie musi nic wydawać. W sprawie istotnych odstępstw postepowanie kończy się decyzją o wznowieniu postępowania - KONIEC. Pozwolenie na użytkowanie to jest odrębne postępowanie. Inwestor decyduje czy chce realizować decyzję o pozwoleniu na wznowienie (przywilej). Jeżeli jesteś inwestorem, wpis kierownika budowy w dzienniku o rezygnacji z inwestycji i rozbiórce pod jego nadzorem - KONIEC. Następnie uzyskujesz warunki zabudowy, pozwolenie na budowę i nikt nie ma prawa Ci odmówić. Jeżeli masz wątpliwości zadzwoń do radcy prawnego w WINB i przedstaw powyższy plan działania, tam też są ludzie.
 6. jacus

  Prawo budowlane

  Żaden szach mat bo PINB nie musi nic wydawać. To Twoja decyzja czy chcesz realizować inwestycję na podstawie dotychczasowego projektu zamiennego, czy rezygnujesz. Pozwolenie na wznowienie to nie nakaz na wykonanie robót. Ważne jest żeby przepisać pozwolenie na wznowienie, na siebie gdyż stając się właścicielem nie stajesz się inwestorem.
 7. jacus

  Prawo budowlane

  Uważam, że skoro jest to budowa w trakcie realizacji to można rozebrać, bez żadnych pozwoleń, zgłoszeń, konieczny byłby wpis kierownika budowy, iż inwestor zrezygnował z realizacji inwestycji. Natomiast nie ma możliwości żeby pozostawić część obiektu i uzyskać pozwolenie na budowę. Po całkowitej rozbiórce występujesz do wydziału Arch. Bud. i uzyskujesz pozwolenie na budowę a organ nie ma prawa odmówić jeżeli spełnisz warunki do wydania pozwolenia. Pozwolenie na budowę, czy pozwolenie na wznowienie nie jest decyzją nakazującą, można ją zrealizować ale nie ma takiej konieczności.
 8. Z Uazem jest taka obsuwa bo brakuje półprzewodników na rynku na niemieckie auta czeka się ponad rok
 9. jacus

  Prawo budowlane

  Moim zdaniem PINB nie ma możliwości przyjęcia projektu budowlanego zamiennego. Można jedynie wprowadzić do niego nieistotne zmiany w trybie jak wskazał kolega @Litus. Natomiast żeby dokonać zmian trzeba by uchylić pozwolenie na wznowienie robót i przejść procedurę pozwolenia na budowę od początku.
 10. jacus

  Motocykle

  Pogoda ostatnio dopisuje zatem ...
 11. Ostatnio ulubieniec na dziadkowym pasku
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.