Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

jacus

Użytkownik
 • Content Count

  2692
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

jacus last won the day on May 7 2015

jacus had the most liked content!

Community Reputation

1513 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Podkarpacie

Recent Profile Visitors

2254 profile views
 1. jacus

  Motocykle

  Szczerze mówiąc to KTMa nigdy nie rozważałem ale może warto się zainteresować. Multistrada podoba się ale bliżej mi do Tracera.
 2. jacus

  Motocykle

  Też, bym coś zmienił ale ciężko znaleźć alternatywę dla CB650R rozważam Kawasaki Z900; Tracera 900 a w chwilach zaćmienia nostalgią Moto Guzzi V85TT ale to skrajność.
 3. Podzielam ten pogląd, sprawdziłem na sobie
 4. Nowy Hyundai Elantra po rabacie 82 000 pln, z wolnossącym 1,6 123KM z 5-letnią gwarancją, za jakiś czas dozbierasz kasę i założysz instalację LPG
 5. jacus

  Motocykle

  Można jeszcze trafić takie coś Yamaha SR 400
 6. A kto tutaj nosi zegarek dla odmierzania czasu ?😁
 7. jacus

  Motocykle

  Dla SLK 55 AMG mógłbym zatracić zdrowy rozsądek
 8. jacus

  Motocykle

  Też mi się taki marzył. Jednak posiadanie klasyka wiąże się z całą masą kompromisów i zwyciężył zdrowy rozsądek, przynajmniej tak to sobie tłumaczę...
 9. jacus

  Motocykle

  924 w tle lub 944?
 10. jacus

  Motocykle

  Pogoda nie rozpieszcza ale za szybą jest całkiem fajnie
 11. Ostatnio telewizja wyemitowała film "Gierek" moim zdaniem warto obejrzeć, pomimo średnich recenzji, daje nowe światło na postać. Żyłem w tamtych czasach i myślę, że w większości łykaliśmy propagandę.
 12. Z tym odbieraniem samochodów za jazdę pod wpływem to moim zdaniem nie do końca trafiony pomysł, jeżeli auto służy całej rodzinie i zostanie zabrane przez głupotę jednego "członka" to dlaczego matka ma mieć problem z odwiezieniem choćby dzieci do przedszkola, szkoły... Przecież można skierować taką osobę na jakieś roboty (sprzątanie publicznych toalet - o ile takie istnieją) zadbać o dużą uciążliwość takiej kary. Oczywiście nie mówię tu o spowodowaniu śmierci ale o samej jeździe pod wpływem.
 13. jacus

  Motocykle

  I tu się mylisz. Moja SR to 2016r, motocykl produkowany od 1978r w niezmienionej formie jedynie w 1998 wprowadzili wtrysk paliwa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.