Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mike01

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

39 profile views
 1. Z tych proponowanych to: 2. Omega Constellation Globmaster Ale jak pisał irekm - ja bym postawił na Rolexa Date Just
 2. Ja mam zaawansowany technicznie telefon - Nokia 216. Co do smartfonów to uważam, że fajny stosunek ceny do jakości mają Xiaomi. Od kiedy pojawiła się dystrybucja w Polsce to można je dostać w sensownych kwotach np. niedawno był Xiaomi Redmi Note 4 w sklepie Proline za 700 pln.
 3. Cześć Czy ktoś może realizował usługę sprawdzenia okularów pod kątem posiadanych filtrów UV u optyka? Czytałem kiedyś w internecie, że można to zrobić, a wtedy zakupy w internecie wydają się dużo bardziej bezpieczne.
 4. Cześć Moje zainteresowanie zegarkami zrodziło się w dniu 03.06.2017 na Spotkaniu KMZiZ, kiedy to mój dobry kolega wysłał mnie na niniejsze spotkanie gdyż sam nie mógł w nim uczestniczyć. Na spotkaniu porozmawiałem z kilkoma osobami i udało mi się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy, poczynając od spraw związanych z oryginalnością zegarków, a kończąc na indywidualizowanych paskach. Obecnie posiadam: Casio A168WA-1 Dan Henry 1939 https://danhenrywatches.com/products/1939-military-chronograph Omega Speedmaster Reduced (generacja I) o referencji 3510.50 - który to był własnością kolegi z forum Master Yoda Kolejne zakupy są w planach, ale zobaczymy jak to będzie wyglądało bo budżet nie jest z gumy. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.