Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PaFoPL

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Koledzy czy jest jakaś fachowa nazwa na narzędzie do zdejmowania teleskopów - tak żeby samodzielnie wymienić sobie pasek ? Gdzie ewentualnie można nabyć takie coś ??? I czy gdzieś w Poznaniu jest sklep z takimi rzeczami ?
 2. PaFoPL

  Policzmy SEIKO 5

  Zegarek ze mną od 94r. Ostatnio po wymianie paska na skórzany. Model 7009-3181, wie ktoś czy można gdzieś sprawdzić rok produkcji ??
 3. Jeszcze kwestia gwarancji ? Choć nie zakładam żeby G się popsuł ? Jest tylko ich gwarancja czy w razie czego też u polskiego przedstawiciela ?
 4. Hej ! Mam pytanie. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym sklepem ? https://www.eglobalcentral.pl/zegarki-casio-g-shock-master-of-g-mudmaster-gg-1000-1a5-wojskowy-beowy.html?gclid=Cj0KEQjwyZjKBRDu--WG9ayT_ZEBEiQApZBFuKlcXbU4eoK5JdxPghF1qY6z9Sa6pa_PJguHme4sDQUaAg6J8P8HAQ Całkiem spoko cena jak za GG1000. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam !
 5. PaFoPL

  Cześć

  Witam wszystkich ! Własnie coś mnie tknęło w kwesti zegarków. Mój pierwszy Seiko 5 który jest u mnie od komunii (czyli ponad 20 lat) właśnie przechodzi swoją odnowę u zegarmistrza a w międzyczasie przymierzam się do kupna pierwszego G-Shocka. Już nie mogę się doczekać !! Pozdrawiam !
 6. PaFoPL

  Casio-dział techniczny

  Witam wszystkich, przymierzam się do kupna mojego pierwszego G-Shocka. Wybór raczej padnie na GA-1000-4AER. Chciałbym się tylko upewnić czy mogę w nim ustawić czas na analogu żeby wyświetlał mi lokalny a na cyfrowym czas UTC ?? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.