Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

paman

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Recent Profile Visitors

47 profile views
 1. Trochę OT ale obawiam się wrzucać to info gdzie indziej więc wrzucam w Glycine. Wszak to właśnie tu z całego forum najwięcej z nas wie co to dobra okazja zegarka na MD. A zatem... PIEKŁO ZAMARZŁO, A. Lange & Söhne Lange 1 pojawił się na MD. za jedyne 20500$ wzwyż, zależnie od opcji. Roczna gwarancja MD gratis EDIT: Za 16k wzwyż jest też Saxonia i inne. Szybko bo już się jeden sprzedał...
 2. Ja mam 2 zegary z MD i za każdym razem przyszły szybciej niż napisano w ofercie. Wysyłają DHLem ale z Frankfurtu do odbiorcy idzie to już zwykłym listem poleconym i przynosi to listonosz. Jak zatrzymają wysyłkę na cle (a szansa jest jakieś 90%) to wtedy czas wydłuża się o 1-2 tyg.
 3. Nie chciałem zakładać nowego wątku, zegar zacny, a forum ma opcję szukaj.
 4. Ball Trainmaster Pulsemeter II pojawił się na massdrop za 1800 dolarów.
 5. Faktycznie nie ma. Co więcej to chyba jedyny model w obecnej korekcji ze starym logo. Oby to nie była tylko kwestia czasu, bo ja lubię to stare....
 6. SST12 na znanym serwisie z USA. Na zdjęciach jeszcze ze starym logo. 580$
 7. Są są... chodzi o te kontury loga widoczne na przykład na zaznaczonym fragmencie.
 8. Jak rozpoznać balans z glucyduru? mam 2 glycinki, combat 7 i chrono i w sumie zastanawialem sie nad materialami z czego zrobiony balansy a z czego wachniki. Za to z tego co widzę, to ten z allegro ma shock protektora już novodiac a nie incabloc.
 9. Pieczątka na karcie gwarancyjnej taka jaka mają zegarki z Massdropa, choć na MD ostatnio takowego zegarka nie było, więc pewnie kupił okazyjnie w innym sklepie w USA (typu jomashop lub podobny). Po wpisaniu modelu do google "GLYCINE 3906.19AT.LB33" wyszukuje dokładnie ten model. Moim zdaniem oryginał, kupiony okazyjnie w USA. Choć 2100 to niewygórowana cena bo KMU, ale automaty na massdropie były po 400 dolarów, a ten manualny werk w sumie fajniejszy (to chyba bazuje na unitasie?). Weź pod uwagę, że ta "międzynarodowa gwarancja producenta" w Polsce nie jest honorowana, nawet jeśli polski dystrybutor będzie wyszczególniony w książeczce widocznej na zdjęciu.
 10. Spadł mi combat 7 ostatnio. Przy ściąganiu z ręki wysunął się i spadł na stolik (jakieś 40cm lotu), i potem ze stolika na podłogę (kolejne 40cm). O dziwo tak jak śpieszył 8 sekund na dobę, tak po upadku mu się poprawiło, bo już 3 dzień sprawdzam i śpieszy jakieś 1-2s na dobę. Zastanawiam się, tylko czy upadek nie zrobił większych spustoszeń... wizualnie żadnych śladów, szkła całe, brak rys na kopercie.
 11. Żeby odgrzebać dyskusję napiszę, że Armand Nicolet J09 pojawił się na Massdrop za 1300$.
 12. Chyba mają 5 TIRów tych Combat Sub-ów w USA, bo znowu pojawiły się na MD. I to taniej o 20$ niż ostatnio. Jak dostałem mejla że się pojawił i wszedłem na stronę to juz 37 było kupionych.
 13. F104 i Airmany 44 i 46 na znienawidzonym i pogardzanym serwisie z USA za odpowiednio 350 i 600 dolarów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.