Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ordoss

Użytkownik
 • Content Count

  364
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

90 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

134 profile views
 1. Inne oznaczenia serii: EFS - modele z solarem EFS-S - z solarem i szafirem EFR - seria Racing, mająca bardziej podkreślać motoryzacyjne inspiracje, zdarzały się w niej modele z solarem EFR-S - j.w. + szafir EFB - linia premium z szafirowym szkłem, lepszymi bransoletami, trudno dostępna, chyba skierowana na rynki azjatyckie EFM - chyba zarzucona linia Marine (WR 200 m, zakręcane koronki), mająca zastąpić serię Duro.
 2. Wg strony Lorusa mechanizm to PC32.
 3. Na cyfrowych marlinach ryba była inna - prawa do tego rysunku też się skończyły? Dawno temu, gdy okrojono linię Duro, pisano, że jej tradycje przejmie linia MTD (MDV-101 zamienił się nawet w MTD-1053) i Edifice EFM, ale nikt nie podejrzewał, że po prostu skąpią na logo...
 4. Ordoss

  Nowosci Casio

  Jak o tym przeczytałem, przypomniał mi się AW-550:
 5. Tutaj dosyć obszerne porównanie z drugim popularnym Lorusem.
 6. 90 klików jest w Casio MDV-101/MTD-1053. Może chodzi o wrażenie większej precyzji niż przy 60?
 7. Przypomniałem sobie, że kiedyś na hiszpańskim blogu Zona Casio autor pisał, że Tough Solar to autorskie rozwiązanie Casio, a napis Solar Powered noszą zegarki z mechanizmami Seiko-Epson, ale nigdy nie dotyczyło to G-Shocków, co najwyżej Edifice.
 8. Dodam, że marka Wenger firmowała przede wszystkim kultowe scyzoryki, dopiero po wykupieniu przez Victorinoxa przesunięto ją do innych branży.
 9. Zdjęcie na Creationwatches pokazuje zieloną.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.