Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kirov57

Użytkownik
 • Content Count

  390
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

57 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

131 profile views
 1. Świetny, myślałem że jest tylko biały w chromie, ale złocony z szampańską tarczą wygląda rewelacyjnie. Poljot zacny, wskazówki robią robotę. Gdzie takiego dostałeś? Na wschodzie ?
 2. Prawem popytu i podaży, przy diametralnym zwiększeniu liczby chętnych okazja nie będzie już okazją (przynajmniej cenową)
 3. Ile razy to już było przerabiane Z OLX i innych serwisów wolno wrzucać.
 4. Hmmm.. właściwie nic konkretnego http://forum.watch.ru/showthread.php?t=95636&page=60
 5. Gratuluję zakupu! Fajna rzadka Czajka, niech służy dobrze i długo. W zeszłym miesiącu też sobie sprawiłem Czajeczkę, tylko przy tej to maleństwo:)
 6. No to subkolekcja jak się patrzy! Gratulacje Ogólnie ładne Poljoty dziś obrodziły
 7. Czytałem sobie o srebrnej Pobiedzie i pojawił się wątek złocenia... jedni mówią, że widzieli złocone Zwiezdy i Zify i takie z pozostałościami złocenia, przynajmniej 10 mikronów, inni mówią, że to może być szlachetna złota patyna... kto to wie http://forum.watch.ru/showthread.php?t=175598 jedno jest pewne, to jest złocone srebro, pytanie kto i kiedy pozłocił pozostaje otwarte.
 8. Tak, w pięknym stanie. Druga wersja jak w tym składaku z eBaya ma dodatkowo sygnaturę fabryki na tarczy. Wiem, to już zboczenie, jak grubości indeksów i odcienie koloru w zielonych i czerwonych Poljotach 17 j ?
 9. U nas ma dokładnie taką kolega Zbylak Dostałem ją w gratisue od Krzysztofa do czarnej na przekładkę werku, więc mam, troszkę przybrudzona jest ale jest ? Ja miałem takie skojarzenie z głębi pamięci, ale to nie to https://zegarkiclub.pl/forum/topic/109237-najrzadsze-okazy/?do=findComment&comment=1368126
 10. Przemek, jak zwykle chylę czoła, super opracowanie! Z ostatniej chwili, znalezione na http://forum.watch.ru/showthread.php?t=305&page=641 1949 rok, żółty CzCzZ, ciekawe czy oryginał czy ktoś się bawił kwasem Że mnie ruskiego w szkole nie uczyli i ledwie co gawarit Jak to Paździoch mówił .... Helena! mam zawał...
 11. Zobacz tutaj, co kolega Renquien znalazł. Ja patrzę na tarczę, Ty patrz na kopertę ?
 12. Zobacz, koperta foreign, punce jak ostatnio w Poljocie kolegi Miroslavo w dziale rzadkie okazy. Hmmm... Tarcza rzadka z logiem fabryki w świetnym stanie... Już nie jest do końca abstrakcyjnie drogo jak wie się co się kupuje i po co. Koperta kojarzy mi się z Radugą na 22j precyzyjną.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.