Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pioter007

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

117 profile views
 1. Hej, poszukuje oryginalnej bransolety Diashield do powyższych modeli - jest ta sama. Jej oznaczenie to M0YY Z C - 111 Pozdrawiam, pioter007
 2. "Komplet SARX: nowa koperta+szafir+dekiel to 1050 PLN / $265." Sorry, że odkopuje ale gdzie mogę zamówić nową kopertę do Sarx035? Mój miał mały wypadek i poszukuje nowych części. Bransoletę mi się udało przez polski serwis za okolo 1100pln ale koperty nie są w stanie zamówić.
 3. Hej, Czy istnieje możliwość spoleorwania i odnowienia zegarka z powłoką Diashield od Seiko - kopertę oraz bransoletę? Chodzi mi konkretnie o Sarx035. Jeśli tak to kto może wykonać taką usługę? Ewt gdzie mogę kupić nową kopertę? Części zibi nie mogą zamówić koperty, mogą za to bransoletę. Z góry dziękuję za pomoc.
 4. Hej, Wie ktoś może gdzie mógłbym wypolerować i odnowić mojego Seiko Sarx035 z powłoką diashield? Ktoś robi to w Polsce i czy w ogóle jest to możliwe?
 5. Ja cierpliwy jestem a co do samego serwisu zegarka - widzę, że to model z 2013 roku, zakładając najgorsze - nie miał pewnie robionego serwisu - jaki jest koszt w EU i komu to zlecam? Noble Place? Zibi? Ktoś inny?
 6. https://www.chrono24.pl/seiko/seiko-grand-seiko-mechanical-automatic-hi-beat-36000-full-set--id15880679.htm na ile wyceniacie SBGH005? Czy powyższy link jest wart uwagi? Czy serwis zegarka w Japonii obejmuje też polerowanie, w tym zaratsu?
 7. jakby Ci się kiedyś znudził i nie był zatwardziały jak Bugs to daj znać
 8. Jeśli to nie tajemnica, jaka była cena za nowego?
 9. Obecnie nie mój budżet Będę raczej wypatrywał używanego SBGV007 lub po prostu wezmę SBGP003. Na Spring Drive czas też przyjdzie
 10. Właśnie dla mnie o logo cała sprawa się rozbija dół tarczy w nowej wersji wygląda trochę pusto i smutno. Grubość nie jest żadnym problem, dziś mam SARX035, który ma 11.5mm przy tarczy 40.8mm i jestem bardzo zadowolony Na SBGP003 Dostałem lekką zniżkę w Noble Place choć u bałera nadal taniej - poniżej 12 tys. A co do automatów - gdyby udało się znaleźć coś w podobnej cenie i z tym samym wyglądem to z chęcią aczkolwiek nie kojarzę żadnego GSa, który by się na to załapał 😜
 11. Da się dziś dostać gdzieś jeszcze nowego SBGV007? Ewentualnie gdzie szukać używanego i jakie są ceny? A może jednak patrzeć w kierunku nowego SBGP003? Co radzicie?
 12. pioter007

  Policzmy Sarb'y

  Czy ktoś z Was jest z Krakowa i ma SARB033 ewt 035? Z chęcią bym przymierzył. Mam nadgarstek 16.5, a w piątek będę sprawdzał trochę większego SARX035 i ciekawi mnie który lepiej leży ☺️
 13. Maja jakiś katalog z którego wybiorę konkretny model? Jak to działa? Jak wygląda płatność?
 14. Czy zegarek nadal można gdzieś zamówić? Jeśli tak to gdzie i jak?
 15. pioter007

  SEIKO PADI TURTLE

  Czy wszystkie wasze padi maja podwojna datę? Angielsko/niemiecka?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.