Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Search the Community

Showing results for tags 'szkło szafirowe'.



More search options

  • Search By Tags

    Type tags separated by commas.
  • Search By Author

Content Type


Forums

  • KLUB POD BALANSUJĄCYM WAHADŁEM
    • FORUM GŁÓWNE
    • ZABAWY i KONKURSY
  • ZAPYTANIA I SUGESTIE PRZED ZAKUPEM
    • Podróbki i zapytania o autentyczność
    • Jaki zegarek...
    • Podręczniki i porady
    • Aukcje Allegro, eBay i inne
    • Marki wirtualne i modowe
  • WIADOMOŚCI I NOWOŚCI
    • NOWOŚCI ZE ŚWIATA ZEGARKÓW
    • WIADOMOŚCI
  • FORA TEMATYCZNE
    • ZEGARKI SZWAJCARSKIE i NIEMIECKIE
    • AHCI I PRODUCENCI NIEZALEŻNI
    • ZEGARKI POLSKIE
    • ZEGARKI AMERYKAŃSKIE
    • ZEGARKI ROSYJSKIE I RADZIECKIE
    • ZEGARKI JAPOŃSKIE
    • ZEGARKI CHIŃSKIE
    • INNE ZEGARKI
    • VINTAGE
    • ZEGARY
    • KĄCIK ZEGARMISTRZOWSKI
    • Teoria dla praktyków
    • PASKI i AKCESORIA ZEGARKOWE
    • GALERIA
  • DZIAŁ TECHNICZNY
    • PRZEDSTAWIAMY SIE
    • PROPONOWANE ZMIANY - KONSULTACJE
    • FORUM ŹLE DZIAŁA - USTERKI, PROBLEMY TECHNICZNE FORUM, PYTANIA, OPCJE, FUNKCJE
    • ARCHIWUM
  • RYNEK
  • PO GODZINACH
    • PO GODZINACH

Blogs

  • 2gWatchBlog
  • ENICAR - Manufacture d'Horlogerie Ariste Racine
  • dawpi's blog
  • Zegarki z ZMP BŁONIE (1959 - 1969)

Find results in...

Find results that contain...


Date Created

  • Start

    End


Last Updated

  • Start

    End


Filter by number of...

Joined

  • Start

    End


Group


Gadu-Gadu


Strona WWW


Skype


Lokalizacja


Hobby

Found 3 results

  1. Witajcie! Jestem totalnym laikiem, pisze z wielką prośbą! 17.08.19 dostałam zegarek, dokładnie ten: https://www.swiss.com.pl/pl/zegarek/143gdg3-mg20 przesadnie o niego dbałam, bojąc się o jakiekolwiek zarysowania miałam go na ręce moze z pięć razy. Dziś okazało się, że szkło jest zarysowane. I to dość konkretnie, choć rysa nie jest wyczuwalna, jest praktycznie na środku. Załącze fotki. Osoba która mi go podarowała zachwalała zegarek jako ten z szafirowym szkłem.. przejrzałam forum i dochodzę do wniosku, że jestem posiadaczką szkła z antyrefleksem Pani przy zakupie nie poinformowała m mojego taty o tym fakcie, a sam tata posiada zegarek ze szkłem szafirowym, nie oszczędza go, a nie nosi on praktycznie żadnych śladów użytkowania.. stąd też moje pytanie do Was. Czy mogę próbować zareklamować jutro zegarek? Powołując się na niezgodnosc towaru z opisem? Ze nikt nie poinformował nas, że jest to szkło z anttrefleksem które jednak JEST podatne na zarysowania? I zmniejsza jakby odporność szkła szafirowego? Jest mi strasznie źle z tą pierwszą rysą, wiem, że ona boli najbardziej ale miałam go dosłownie kilka razy na ręce.. gdybyśmy wiedzieli wcześniej o tym AR, na pewno nie zdecydowalibyśmy się na niego. Proszę, doradźcie coś
  2. Cześć, jak dotąd nie przywiązywałem zbytnio wagi do posiadanego zegarka. Jedynym kryterium jakim się kierowałem był wygląd i rozmiar. Mój ostatni Fossil 50mm niestety padł. W związku z tym zacząłem się rozglądać za nowym nabytkiem. Jako, że lata lecą człowiek zmienia przyzwyczajenia etc. Dlatego też chciałbym wybrać coś ze średniej półki (jeśli oczywiście niżej podane przykłady do niej należą). Generalnie wszystkie mi się podobają. Mniej lub bardziej. Starałem się wybrać automaty (ostatecznie kinetic lub solar). Czas porzucić kwarc chyba. Oraz szkło szafirowe i rozmiar w zakresie 42-48mm. Jednak 50mm to za dużo i nie do wszystkiego pasuje. A pasować ma raczej do casualu. Na pierwszy ogień poszedł Tissot T055.427.17.057.00 PRC 200 https://www.zegarek.net/zegarki/tissot/zegarek_tissot_t055.427.17.057.00.html Jednakże naczytałem się w necie, że to marka słaba. Czytaj awaryjna. Stąd moje pytanie czy to prawda? Kolejne zegarki także chciałbym rozważyć pod kątem bezawaryjności. A jeśli nie Tissot to może któryś z poniższych? Seiko Premier Kinetic Perpetual https://zegarownia.pl/zegarek-meski-seiko-premier-kinetic-perpetual-snp149p2 Citizen Eco-Drive Radio Controlled https://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-eco-drive-radio-controlled-at9030-55l Citizen Bluetooth Eco-Drive https://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-bluetooth-eco-drive-bz1020-14e Glycine Incursore Automatic https://zegarownia.pl/zegarek-meski-glycine-incursore-automatic-gl0045 EDOX DELFIN THE ORIGINAL - co prawda kwarc, ale podoba mi się także https://www.apart.pl/zegarki/edox/edox_delfin/3644 Atlantic Worldmaster 1888 Automatic https://zegarownia.pl/zegarek-meski-atlantic-worldmaster-1888-automatic-52752-41-65r Seiko Prospex Chronograph Solar https://zegarownia.pl/zegarek-meski-seiko-prospex-solar-chronograph-ssc609p1 Piękne Locmany: Locman Montecristo Professional Diver Automatic https://zegarownia.pl/zegarek-meski-locman-montecristo-professional-diver-automatic-051300krbknksik Locman Toscano https://zegarownia.pl/zegarek-meski-locman-toscano-0590v10-00mkpsa Locman Aviatore Automatic https://zegarownia.pl/zegarek-meski-locman-aviatore-automatic-0455v01-00cbkwsk A może coś ze wschodu? Vostok Europe Lunokhod-2 Automatic https://zegarownia.pl/zegarek-meski-vostock-europe-lunokhod-nh35a-6209209 Vostok Almaz Space Station Automatic https://zegarownia.pl/zegarek-meski-vostock-almaz-space-station-automatic-nh35a-320b259 Vostok Europe Anchar Automatic https://zegarownia.pl/zegarek-meski-vostock-europe-anchar-nh35a-5105141 Aviator Douglas https://zegarownia.pl/zegarek-meski-aviator-douglas-v-3-20-2-146-4 Aviator Douglas Limited Edition Polska https://zegarownia.pl/zegarek-meski-aviator-douglas-day-date-v-3-20-0-141-4-pl Miejscami cena poszła powyżej zakresu (Aviatory), ale jednak wolałbym się zmieścić w tym co napisałem. Taka ciekawostka. Jako fan marki Apple na początku chciałem Apple Watch, jednakże ostatecznie kupię klasykę. Byłbym wdzięczny za uwagi. Tak jak napisałem przede wszystkim pod względem niezawodności, ale nie tylko.
  3. Jak w temacie. Czy istnieją czasomierze w tym przedziale czasowym z naciągiem ręcznym i szkłem szafirowym?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.