Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tomeks001

Użytkownik
 • Content Count

  128
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

59 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pytałem w Butiku o cenę gumy do nowego Moonwatch'a - 1240 zł plus tyle samo motylek (ja akurat mam wersję na pasku skórzanym więc motylek mam w komplecie) - jest o czym myśleć
 2. Mnie zdecydowanie najbardziej podoba się pierwszy....
 3. Koledzy można jakoś sprawdzić datę produkcji Omegi Moonwatch'a?
 4. Dziękuję. Fajny sikor, niestety musiałem poświęcić Tudora BB Chrono, który w mojej opinii również jest znakomitym zegarkiem.
 5. Panowie, wczoraj przyjechał do mnie nowiutki, pachnący Moon - chciałbym przywitać się w klubie. Niestety, nie wiem czy nie jest dotknięty problemem z zatrzymujących się chronografem, o którym czytałem. Dzisiaj uruchomiłem stoper a po jakiejś chwili zatrzymała się jego wskazówka (stopera) i o dziwo wskazówka sekundnika (zegarek się zatrzymał). Dokręcenie koronką pomogło i zegarek ruszył - pomyślałbym że był słabo nakręcony ale nakręcałem go rano... Jakieś rady dla załamanego forumowicza? Dzwoniłem do salonu, w którym go kupiłem i człowiek powiedział żebym się kilka dni pobawił i dał mu czas na rozruch (zegarek był w foliach i ponoć całkowicie nowiutki) ale ja nie mam ochoty na wysyłkę nowego zegarka od razu do serwisu.
 6. @MasterMind Kurczę, nie wiem czy to kwestia zdjęcia ale zegarek extra!
 7. @piotrek39mnie się Twój zegarek zabójczo podoba, jest świetny!
 8. Panowie, jakby był ktoś zainteresowany BB Chrono to zapraszam na bazarek 🙂
 9. Panowie gdzie teraz najlepiej kupić Moona? Dzwoniłem po AD to maksymalny rabat to 12%. Interesuje mnie tylko oficjalne źródło.
 10. Panowie, na forumowym bazarku wylądował taki oto BB Chrono, chętnych zapraszam na PW. Ech, całe życie człowiek goni za tym króliczkiem ...
 11. Ja mam dosyć wątły nadgarstek (17,5 cm) i jest jak najbardziej ok. Cła i podatków nie płaciłem, tylko kwota widoczna na stronie -130$.
 12. Jakbyś chciał sobie kiedyś sprawić gumkę, polecam Vanguard: https://vanguardstraps.com/collections/heritage-chrono - jakość pierwsza klasa, miałem kiedyś przez chwilę nurka Omegi i jakościowo bez różnicy - na prawdę polecam a i cena jest do przełknięcia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.