Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ded

Zegarek do koszuli za 2000zł może być używany

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam Seiko Kamikaze i zegarek całkiem fajny, dobrze wykonany itp. Jednak charakter pracy trochę mi się zmienia i potrzebuję czegoś uniwersalnego ale bardziej wyjściowego. Może nie do garnituru ale do koszuli w lekko sportowym stylu. Chciałbym wydać nie więcej niż 2k zł ale w grę wchodzą używane zegarki albo import.

 

Seiko Kamikaze miałem dłużej niż inne seikacze bo bardzo mi pasował zarówno wizualnie jak i jakościowo. Zegarki które mi się podobają to Omega Bond, PO, Pam. Niestety wszystkie są poza moim zasięgiem.

 

Oczekiwania:

WR chociaż 100m

średnica koperty ok 42

mile widziana data (nawet podówjna) i bezel  ale nie koniecznie

mechanizm automatyczny

tarcza w ciemnym kolorze

mile widziany szafir

 

 

Z jednej strony ciągnie mnie do diverowego stylu, z drugiej chcę czegoś bardziej eleganckiego ale nie casuala. Nie musi być Szawajcar, ważne żeby jakościowo był nie gorszy niż mój Seiko. Myślałem o Sumo, ale tym razem pójdę chyba w inną stronę.

 

Z moich typów jest Certina DS, jedna nawet jest na bazarku. Vostoki mi nie pasują. Czytałem też temat o Omedze Bonda i cena serwisu w stosunku do ceny zakupu używanego zegarka jest bardzo wysoka. Wolałbym, żeby mechanizm wystarczyło "przesmarować" co kilka lat bo wydać nawet 2000zł na serwis mi się nie uśmiecha. Jakieś pomysły?


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam TISSOT PRS 516

automat, szafir, czarna tarcza, elegancki pasuje do koszuli .

Albo mniej elegancki ale kozak STEINHART

TRITON 100 ATM DLC

 

Jak dla mnie lepszy jest triton !

post-66905-0-68090000-1390767891.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRS fajny, coś w tym guście mnie interesuje. Może nawet odrobinę cieńszego bo wygląda delikatnie ale to jednak grubas :P Dzięki za propozycję.


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej średnio pasują one do koszuli, garnituru itp. Kierujesz się we właściwą stronę - Certina DS First Day Date - na bazarku są dwie.

post-35535-0-43085200-1390769209_thumb.jpg


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym tissota

Tissot PRS do koszuli pasuje jak pięść do okna. W tej cenie będzie nowy LeLoce(o ile pamiętam 50WR) jak i nowa DS1.


Seiko Orange Monster                                                                                                                                    G-Shock Riseman
Citizen NY0040-09EE                                                                                                                         Certina DS1 Chronograph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawszych może Hamilton Khaki Field 42mm - trochę bardziej na co dzień.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.