Witam koledzy Mam pytanko Czy ktoś kupował zegarki bezpośrednio w USA w DEEP BLUE WATCHES
kupiłem u nich dwa dni temu Zegarek wysłałem pieniądze znaczy się podpiąłem kartę VISA pobrali pieniądze dwa dni później dostałem maila że wracają pieniądze transakcja anulowana żebym zapłacił przez PayPal Oto treść maila
( bardzo mi przykro - nie możemy zrealizować tego zamówienia zwróciliśmy pieniądze na Twoją kartę kredytową zamówienie zostało anulowane czy możesz zapłacić za pomocą systemu PAYPAL? możemy wysłać Ci fakturę PAYPAL)
dziś rano Przyszedł ten mail a pieniędzy zwrotu jeszcze nie mam Bank naliczył jeszcze przewalutowanie na dolary cztery dychy. Pytanie to normalne można płacić PayPal Słyszałem że jak się tak płaci to nie ma się prawo do zwrotu ani w razie czego do odzyskania pieniędzy Jak towar nie dotrze.