Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ram83

Moja szczęśliwa trójeczka toolwatch'y

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie toolwatch musi mieć obrotowy bezel z trójkacikiem. Mamy tu trzy różne koncepcje bezela: 60 min, 12h, 24h.

 

el6f.jpg

 

u6xm.jpg

 

goqr.jpg

 

Jak jest toolwatch to musi też być toolbox :)

 

7aog.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejszy ten Sub na bransolecie " dziubile" :)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Toolwatche fajne, ale jak wyciąłeś ten toolbox?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dobra ekipa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalilbym wszystkie trzy, ale poniewaz nie wiem co to jest ten na tym brazowym pasku, to chwale (i to bardzo!!) jak na razie tylko dwa z tych trzech (czy mozesz napisac co to jest za zegarek na tym pasku?); Z zastrzezeniem, ze bardziej jednak by ta jubilee bransoleta pasowala do GMT Master'a niz do Sub'a. Dlugo    (  ;) ) sie zastanawialem nad taka kombinacja i doszedlem do wniosku ze jednak taki tool watch jak Sub najlepiej wyglada na oryginalnie mu przypisanej bransolecie typu oyster.

Niemniej, 'trojeczka' w swoim wizualnym caloksztalcie ma charakter i prezentuje sie super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten trzeci to jak mniemam MKII. Super zegary  :)

Też długo zastanawiałem się nad tą jubilee i jestem jak najbardziej na TAK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, jesli tym trzecim jest MKII to cala trojka jak najbardziej zasluguje na pochwale.

Co do Sub'a z jubilee, to niebardzo mi taka kombinacja podchodzi, uwazam ze oyster mu bardziej pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ten trzeci to mkii paradive, jest to homage divera benrusa typ1 z lat 70tych. Dla mnie chyba najbardziej uniwersalny zegarek. Czytelny diver day date z bezelem gmt. Łaczy funkcjonalniść submarinera i gmt mastera.

Mi się podoba jubilee bardziej przy Subie. Jakoś ta czerń i polerowane ogniwa strasznie działaja na mnie :)

 

A pudełko dostałem z mkii paradive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no cóż ...nie znoszę lupki i GMT....nie lubię daty z dniem ...więc pozostaje tylko jeden...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak można nie lubić suba na jubilee :P

 

zwzws.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też


zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetnie wyglądający zestaw

...trzej przyjaciele z boiska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły zestaw. Strasznie dużo masz roboty że aż 3 toolwatche muszą to obsłużyć ; )

Ten sub wygląda intrygująco na jubilee ale poprawcie mnie jeśli się mylę z założenia ta bransoleta ( trochę jak mesh w innych markach ) miała uszlachetniać Rolki i czynić je mniej sportowymi i świetnie to się sprawdza np w DJach. Sub bez daty to archetyp toolwatcha więc co tu uszlachetniać ?( choć faktycznie nadaje zegrakowi trochę vintydżowy klimat)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.