Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pcichosz

Seiko 6138-8020 (wrzesień 1977)

Rekomendowane odpowiedzi

Zegarek :shock:

 

...z Tobą mam ten problem, że nie wiem czy to zegarki są tak ładne, czy to wszystko zasługa zdjęć :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że sie wtryniam z komentarzem ale ten Seiko jest piekny, wcale nie widać, że ma prawie 30 lat... Jakości zdjęć nie ma co komentować, są jak zwykle na wyśmienitym poziomie. Najlepsze z nich to to, gdzie masz go na sobie, z tą skórą jest :shock:


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę tyko spytać jaki zegarek widnieje na emblemacie pcichosz??

Czyzby to byl poljot aviator??


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pcichosz ma w avatarze Damasko DA36 :D


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia robię tak sobie, ale mam dobry gust jeśli chodzi o zegarki :D. No i jeśli fotografowany zegarek naprawdę lubię, staram się go pokazać jak najkorzystniej.

 

Z wyjątkiem tego zdjęcia na ręku (które miałem jeszcze z wiosny), resztę robiłem dziś przy bardzo mizernym świetle, kompakcikiem bez statywu (czasy ok. 1s tylko z niezbyt stabilną podpórką) -- dlatego są trochę poruszone.

 

Pozdrawiam,

 

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym robić takie "trochę poruszone" zdjęcia Pawle :D Jeszcze raz gratuluję ręki i gustu :D


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.