Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
daktarin

Pokażmy swoje heksagonalne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojciech1500

Nic nie poprawiałem :)

Od wczoraj leży nakręcona, nawet do werku nie patrzyłem... czyżby cudowna działalność Poczty Polskiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie poprawiałem :)

Od wczoraj leży nakręcona, nawet do werku nie patrzyłem... czyżby cudowna działalność Poczty Polskiej?

Dobrze, że w tę stronę, bo poczta raczej nie naprawia... Widzę, że już opisana na blogu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Na razie zostaje u mnie.... i to raczej na długo. W tak pięknym stanie już nie znajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jakoś wpadały niejako przy okazji ale teraz zmotywowaliście mnie żeby uzbierać brakujące egzemplarze. I tak to z Wami jest!!! :D

post-23779-0-84830600-1408747515_thumb.jpg

post-23779-0-29536100-1408747522_thumb.jpg

post-23779-0-67658700-1408747527_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jakoś wpadały niejako przy okazji ale teraz zmotywowaliście mnie żeby uzbierać brakujące egzemplarze. I tak to z Wami jest!!! :D

attachicon.gif111515dsc04186.jpg

attachicon.gif180406dsc03293.jpg

attachicon.gif180425dsc03295.jpg

 

 

Nie chcę się mądrzyć, ale ta środkowa to chyba ma tarczę złożoną z dwóch egzemplarzy (  no bo "SLAVA" i cyrylicą "sdiełano....." )  :(  Ale poza tym bardzo fajny stan....... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiło się ślepemu ziarenko :ph34r:post-46446-0-39389400-1423494730.jpgpost-46446-0-83431100-1423494730.jpg

i bidactwo dołączyło do siostrzyczki :Dpost-46446-0-38180700-1423494785.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę ! :( Gdzieś na bazarku zakupiona ? :)

Oczywiście ^_^  rzadko kupuję cokolwiek na portalach. Jakoś to mnie nie bawi ;)

Edytowane przez Tajtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ^_^  żadko kupuję cokolwiek na portalach. Jakoś to mnie nie bawi ;)

Ja akurat nie mam w swojej bliskiej okolicy takich bazarków, więc mi zostaje internet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może poprostu trzeba szerzej otworzyć oczy  :blink:  rozejrzeć się w okolicy i to nie za targowiskami staroci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim mieście baaardzo ciężko, choć śledziłem targ i nie tylko wielokrotnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ja w  swoim mieście muszę czekać na lato wtedy ktoś tam coś przywiezie na rynek galicyjski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też raczej rewelacji nie ma  -_-  Jest jeden pewniak "Koło" ale w większości wypadków ceny u handlarzy z całej Polski, zapierają dech. Przynajmniej u mnie bo nie bawi mnie szastanie grubą kasą.  Więcej radochy mam z zegarka  z potencjałem, za kilka zetów, wyciągnięego z błota niż takiego za dwie stówy kupionego od spasionego handlarza :blink:

Inna sprawa to genetycznie jestem zaprogramowany na szukanie zegarków zawsze i wszędzie ;)  skutki niewielkie, ale mnie cieszą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukanie zawsze i wszędzie u mnie przynosi bardzo marne skutki ^_^ również czekam na lato i jadę do dziadków na wieś. Może na strychu coś znajdę interesującego. Musze też pomóc drugiemu dziadkowi znaleźć jego automat o którym "przypadkowo" mi powiedział, lecz nie wie co to za model.

Tapnięte z Nokia Lumia 720

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też raczej rewelacji nie ma  -_-  Jest jeden pewniak "Koło" ale w większości wypadków ceny u handlarzy z całej Polski, zapierają dech. Przynajmniej u mnie bo nie bawi mnie szastanie grubą kasą.  Więcej radochy mam z zegarka  z potencjałem, za kilka zetów, wyciągnięego z błota niż takiego za dwie stówy kupionego od spasionego handlarza :blink:

Inna sprawa to genetycznie jestem zaprogramowany na szukanie zegarków zawsze i wszędzie ;)  skutki niewielkie, ale mnie cieszą :D

Pamiętaj jeszcze o stadionie Olimpii - tam coś się zawsze może ciekawego trafić za małe pieniądze.


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj jeszcze o stadionie Olimpii - tam coś się zawsze może ciekawego trafić za małe pieniądze.

Pamiętam :D  celowo przemilczałem żeby nie wskazywać  pola łowieckiego konkurencji :P To moje podstawowe  źródełko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w jakim roczniku można pooglądać sobie takie "Sławki" hexagonalne ? Chodzi mi o katalogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Świetna jest, jak Ci zbrzydnie to ślij ją do mnie

Chcesz ją jeszcze?

Planuje się pozbyć :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.