Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
daktarin

Pokażmy swoje heksagonalne

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie! Towarzysze i Towarzyszki!

 

Pozwalam sobie założyć wątek, w którym bez skrępowania możemy pochwalić się swoimi zegarkami, których koperta ma kształ sześciokąta. Sławy, Zarie... a może jeszcze inne marki..? Męskie, damskie, unisex ;)

 

Ja na pierwszy ogień zaprezentuje swoją rodzinkę. Są to cztery Sławy: trzy z nich w wersji na rynek wewnętrzny (napisy cyrylicą), a jedna w wersji na eksport.

 

Rodzinka w komplecie:

post-31719-0-60882300-1394542368_thumb.jpg

 

i po kolei:

 

Tata:

post-31719-0-06783900-1394542431_thumb.jpg

 

Mama:

post-31719-0-88837200-1394542499_thumb.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy szkiełko musi być heksagonalne? Bo jeśli wystarczy tylko heksagonalna koperta to ja się wystawiam z takim bezdusznym sześciokątem :)

 

imag0232s.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy szkiełko musi być heksagonalne?

Arbitralnie przyjmujemy, że heksagonalna musi być tylko koperta :)

 

sthool - zacny bezduszny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo :)

 

post-60300-0-22758200-1394550491.jpg

post-60300-0-50630100-1394550489.jpg

 

 

Uważam, że heksagony powinny być tylko całkowite. Samych takich kopert jest trochę a jednak pełny heksagon to bardzo odrębny styl.

Ale jak tam sobie chcecie.. :D

Edytowane przez Gregorian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

sthool - zacny bezduszny!

 

:) Miałem jeszcze kiedyś wersję ze złoconą kopertą, ale poszła na sprzedaż :( Dziś tego żałuję. Choć z drugiej strony - to złocone wersje tych Slav miały zaledwie 1-mikronową (słownie: "jednomikronową") warstwę złocenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na pierwszy ogień zaprezentuje swoją rodzinkę. Są to cztery Sławy: trzy z nich w wersji na rynek wewnętrzny (napisy cyrylicą), a jedna w wersji na eksport.

 

Zapomniałem pogratulować "4" - naprawdę ładne, kolekcjonerskie wyzwanie zrealizowałeś. :)

Sam kiedyś miałem ochotę zkolekcjonować kilka więc wiem, że jest to trudne - szczególnie w sensie czasowym.

Taką jak "Tata" to chyba nawet niedawno licytowałem bezskutecznie na A. ale chyba moda się pojawiła na nie bo jakoś tak uciekała do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też kiedyś miałem plan zbierania sześciokątów, ale po drodze zmieniła się koncepcja. Sentyment oraz chęć posiadania kilku sztuk jednak pozostały. A gdyby ktoś miał na zbyciu szkiełko, to chętnie kupię :)

 

 

post-58041-0-33004600-1394559700.jpg

post-58041-0-34716300-1394559721_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem pogratulować "4" - naprawdę ładne, kolekcjonerskie wyzwanie zrealizowałeś. :)

Sam kiedyś miałem ochotę zkolekcjonować kilka więc wiem, że jest to trudne - szczególnie w sensie czasowym.

Taką jak "Tata" to chyba nawet niedawno licytowałem bezskutecznie na A. ale chyba moda się pojawiła na nie bo jakoś tak uciekała do góry.

Dzięki Grzegorz :) Być może "biliśmy" się w tej samej aukcji.Generalnie również wydaje mi się, że na heksagony zapanowała swego rodzaju moda (co stwierdzam obserwując Alle). Choć u nas na forum w nowych nabytkach tego nie widać.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak u izas to nie ja :) ale chyba inny kolega z forum..

Ja natomiast coś tam "leniwie" licytowałem u benki ale bez przekonania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak u izas to nie ja :) ale chyba inny kolega z forum..

Ja natomiast coś tam "leniwie" licytowałem u benki ale bez przekonania.

U izas :)

 

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model jakoś nigdy szczególnie nie wzbudzał we mnie emocji. Ot taka zwykła Sława w dziwnej kopercie. Jednak przyznam się, że ta czarno brązowa wygląda super!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Ten model jakoś nigdy szczególnie nie wzbudzał we mnie emocji. Ot taka zwykła Sława w dziwnej kopercie. Jednak przyznam się, że ta czarno brązowa wygląda super!! :)

Miałam tak samo. Ale jak zobaczyłam czekoladową to skrupulatnie pilnowałam, żeby nie odpuścił licytacji - musiała trafić do nas. Na żywo jest jeszcze piękniejsza :wub:

Teraz muszę jej zrobić jakieś wyjątkowe mieszkanko na następne naście lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poratuje temat heksagonalną kopertą - Sława Rwanda

post-60300-0-08016200-1394664706.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moja nowo nabyta Slava heksagonka niestety bez pudla,ale z papierami i naklejka z sowieckiego Peweksu.

post-67292-0-11167100-1394986556_thumb.jpg

post-67292-0-91561800-1394986566_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka mayor. Patrząc na Twoje nabytki ta slawka to chyba krok w innym kierunku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka mayor. Patrząc na Twoje nabytki ta slawka to chyba krok w innym kierunku :)

Dzięki,Rzeczywiście zegarek ładny zaprojektowany ze smakiem.W moich skromnych zbiorach faktycznie przeważają zegarki z pierwszej moskiewskiej,Statystycznie na dwa zegarki z pozostałych radzieckich faktorii przypada około dziesięć od Kirowa.Przy zakupach zegarkowych biorę pod uwagę trzy kryteria: estetykę projektu,jakość wykonania i poziom techniczny. Dlatego zegarki z 1MCzZ najczęściej wygrywają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze pokaże taką heksagonalna Zarie mojej mamy
post-31719-1395138451,8357_thumb.jpg

 

Edytowane przez daktarin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Witam, aby trochę odświeżyć wątek wstawiam moje dwie ślicznotki.

 

Obie z bordowym ringem.

 

a5uta2yt.jpgna6y2aja.jpg9asajyde.jpg2u3u2ebu.jpgy4yrasuq.jpgzaqe6ype.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedną Slavę heksagonalną i chyba nie ostatnią ;) jakoś wcześniej ich nie doceniałem ;) nawet nie zdawałem sobie sprawy, że jest tak dużo modeli kolorystycznych :o

Chwaliłem się już nią na nowych nabytkach, ale w końcu tutaj jest chyba najwłaściwsze

miejsce - kremowa tarcza i brązowy ring post-46446-0-56859700-1408563488.jpg

Edytowane przez Tajtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Piękna slava Tajtek :)

Dziś też dzięki uprzejmości kolegi forumowego stałem się posiadaczem pięknej slavie. Foto jutro po doborze paska.

Chcialbym jeszcze spytać, w jakich mniej więcej latach postawały te heksagony? 70-80?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna slava Tajtek :)

Dziś też dzięki uprzejmości kolegi forumowego stałem się posiadaczem pięknej slavie. Foto jutro po doborze paska.

Chcialbym jeszcze spytać, w jakich mniej więcej latach postawały te heksagony? 70-80?

Dzięki  :D

Jak dla mnie to z latami produkcji trafiłeś, ale żadnej pewności nie mam, trzeba poszperać w katalogach, a i to pewności 100% nie daje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.