Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Tajtek

Użytkownik
 • Content Count

  1879
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Tajtek last won the day on October 21 2014

Tajtek had the most liked content!

Community Reputation

121 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Hobby
  Zegarki mechaniczne, majsterkowanie

Recent Profile Visitors

2851 profile views
 1. Problem z kopertami Ukraińskimi jest taki, że często są bardzo mocno spasowane i zamknięcie poszczególnych elementów tj. ramki ze szkłem i dekla do korpusu, wymaga użycia profesjonalnej, mocnej praski lub szlifowania. Swego czasu kupiłem kilka takich kopert, wyglądają super, ale najdrobniejsza czynność (złożenie, regulacja itp) wymaga wręcz kowalskiej roboty. Koperty z Chin dostępne są na Aliiiiiii i czasami na Aleeee. Tutaj dekle są zakręcane. Wymagają zastosowania pierścienia ustalającego werk w kopercie. Kolega ma takie pierścienie wykonane w/g mojego rysunku (dorobił dla mnie i dla siebie kilka sztuk), myślę, że może też dotoczyć coś dla spragnionych za małe co nieco.
 2. Projekt i wykonanie 😀 z mojej strony pełen szacun ciekawe jak wygląda na żywo
 3. Super tarcza, a w połączeniu z cerkiewkami, całość tworzy bajeczny klimat 😀 Bardzo mi się podoba 😀 Sam robiłeś tarczę ?
 4. Dzięki wszystkim za dobre słowo. Szkoda, że za robotę wziąłem się dopiero na koniec zezonu bo teraz znowu nie mam stojaków dla siebie, jak to mawiają "szewc w dziurawych butach chodzi" ....
 5. Długo nic nie robiłem. Teraz wydziergałem kilka sztuk 😀
 6. To nie jest wojskowa Mołnia. To jest zwykła pasówka na Mołni z tarczą zrobioną na styl militarny.
 7. Napisz do mnie na priv to może coś się da zrobić
 8. Jak dla mnie takie "mono", wygląda super, przejrzytsta czytelna tarcza i eleganckie wskazówki czego chcieć więcej
 9. Poszukuję sprawnego balansu do Iskry. Nie pogardzę też sprawnym mechanizmem lub całym sprawnym zegarkiem. Stan wizualny w tym wypadku nieistotny. Ewentualne propozycje proszę kierować na Priv.
 10. Fajna tarcza. Ciekawie wygląda. Osobiście pomyślałbym o wskazówkach i indeksach tzn zrobiłbym je bardziej widoczne, tak aby odczytanie godziny było intuicyjne i nie wymagało wyszukiwania potrzebnych do tego elementów. Pewnie na żywo, jest to o niebo bardziej czytelne.
 11. czy sprawdzałeś jak długo świeci ? efekt fajny
 12. Bardzo ciekawie wygląda ta tarcza, ale to jednak nie do końca mój klimat. Fajne są wzory pomiędzy indeksami oraz ptak na środku. Nie przemawiają jednak do mnie elementy zastępujące indeksy, sekundnik jest prawie niewidoczny. Odcień czerwieni jest ciekawy, ale jakoś nie gra mi z resztą. Oczywiście to tylko moje smętne wywody, dziadka z oczami do wymiany najważniejsze aby zegarek radował oko właściciela Ogólnie gratuluję zegareczka, a i dobrze dobrany pasek do niego jest pierwsza klasa
 13. Super. Mam taką samą tylko w czarnej kopercie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.