Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

KamilZlg

Seiko Monster pomarańczowy

Recommended Posts

Koledzy,

chodzi mi ostatnio po głowie nabycie pomarańczowego Monstera. Nie mam jednak żadnego doświadczenia, jak chodzi o zakupy japońskich zegarków za granicą. Gdzie mogę aktualnie dostać ten zegarek najtaniej?

Pozdrawiam, Kamil

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Kamil ale to stary monster i na bransolecie. Ten co ja pokazałem to jest nowy ze stop sekundą i dokręcaniem.

A ten sklep co pokazałeś to nie z USA czasami ? A więc opłaty dodatkowe gwarantowane. 

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Corgeut, Deep Blue, Hamilton, Nethuns, Oris, Phoibos, Zelos

Stary, czy nowy to nie robi mi różnicy, choć nowy bardziej mi się podoba. Na bransie mi nie zależy, bo i tak widzę go na pomarańczowej gumie. Natomiast, co do warunków zakupu, to nie mam żadnego doświadczenia i dlatego pytam Was o zdanie.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

paczka z US to 100% oplaty dodatkowe, kupno Monstera bez kajdana to ekonomiczna glupota, roznica miedzy kajdanem a guma jest znikoma a cena samego kajdana jest juz znaczaca. Nie chcesz kajdana ok ale lepiej finansowo dla ciebie bedzie kupic z kajdanem i poznej go sprzedac np na bazarku :)

W sumie nie sprawdzałem ceny samej bransolety. Gdzie kupować, żeby nie dopłacać?

Kamil z mojego linka i jesteś zadowolony :) 

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Corgeut, Deep Blue, Hamilton, Nethuns, Oris, Phoibos, Zelos

też odradzam z USA. Pozatym warto się wstrzymać powyżej 200 USD się nie nie opłaca, tak jak kolega wcześniej wspomniał możliwe rabaty aż do 145 USD.

145$ za monstera :blink: nie wierze, chyba ze waszmosc prawisz o starej wersji, choc w tej chwili troche bez sensu stara wersje kupowac

Ostatecznie dogadałem sie na CW i dziś zegarek powinien byc u mnie, ale wszystkim dziękuje za pomoc. Pozdrawiam

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.