Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek87

Prezentowy Casio Nowy

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz chce poznać wasze opinie o zegarku G-9100 coś możecie mi opowiedzieć o nim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

G-9100 powinien być akceptowalny jeśli syn lubi duże "sikory"

W gulfmanie jest w miarę dobrze doginający się pasek do przegubu, tylko nie pamiętam czy dziurek styknie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziurki można dorobić spokojnie :) Gulfman to ten g- 9100 tak ? nie znam pełnych nazw, tak jak będzie troszkę większy nic się nie stanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-7710 i G-9100 są w zasadzie identyczne, ewentualnym problemem może być tylko ten pasek. W razie czego można zamontować pasek od GW-9200, ale nie wiem czy i tutaj będzie lepiej. Mógłby ktoś sprawdzić, ile dziurek w przeliczeniu na centymetry zostaje mu na pasku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbym bardzo wdzięczny jakbyście mi to sprawdzili i powiedzieli czy będzie pasował na rękę gzuba ,, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Jak zapiąłem Risemana na ostatnią dziurkę, to wychodzi jakieś 12-13 cm. :)

Mam 17 cm. a mogę zapiąć 5 oczek wyżej (ok. 4 cm.) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12-13 cm minimalne zapięcie ? to starczy .. ale to riseman a gulfman ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Dubel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

12-13 cm minimalne zapięcie ? to starczy .. ale to riseman a gulfman ?

No Gulfi jest ciut mniejszy to i będzie jeszcze ciaśniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mocno będzie wystawał pasek poza zegarek na 14 cm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki za wasze rady ostatecznie zdecydowaliśmy się na " G-9100 " ostatnie wasze zdanie na ten temat?

 

..hmm..obawiam sie ze to zły wybór. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Trzeba będzie rżnąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopak ma 15 cm no to 15,5 będzie to nie powinno dużo wystawać, @starzec czemu nie kupować ? on nie chce kwadraciaka bo mowi ze to dla " bab " 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ryzyko zakupu G-9100 znacznie się zmniejsza, bo ewentualnie można będzie ratować się paskiem od Risemana. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie dobry wydaje mi się kupuje go a zdjęcie wrzuce na forum po zakupie :) trzymajcie kciuki seven kupuje od tych co polecałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopak ma 15 cm no to 15,5 będzie to nie powinno dużo wystawać, @starzec czemu nie kupować ? on nie chce kwadraciaka bo mowi ze to dla " bab " 

A garnek na przegubie to nie dla bab?


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopak ma 15 cm no to 15,5 będzie to nie powinno dużo wystawać, @starzec czemu nie kupować ? on nie chce kwadraciaka bo mowi ze to dla " bab " 

 

 ja mam w przegubie 17cm i przymierzalem kilka egz. serii G i tak sie sklada ze juz dla mnie wszystko  o wysokosci  od 15mm i wielkosci 50mm dla mnie wydawalo sie duze,ale jeszcze na styk, ale dla gzuba z 15cm to bedzie..no właśnie jakie?  Moja rada dla taty, bierz syna i odwiedz sklep..innego bezpiecznego sposobu nie widzę.starzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie może za duży ale dla młodego chłopaka nie będzie przeszkadzało  :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To więcej chodzi, że za duży pod względem estetycznym czy noszenia i wygody ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchaj nie nadążam za modą :) niby teraz noszą duże zegarki, to nie dla mnie ten zegarek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Andrzeju, wracam z pracy i patrze na tą młodzież to co druga osoba ma wielki " biały " zegarek, który widać z 50 metrów, dla nich mogło by nie być wskazówek tylko by był ladny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... Mogę tylko westchnąć...

 

Gdzie te czasy, gdy zegarek miał być przede wszystkim wygodny i nie rzucający się w oczy...


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... Mogę tylko westchnąć...

 

Gdzie te czasy, gdy zegarek miał być przede wszystkim wygodny i nie rzucający się w oczy...

Nie można popadać z skrajności w skrajnośc;p tez uważam za śmieszne jak widzę co druga osobę z za dużym zegarkiem, a najbardziej irytuje mnie ta moda na białe g-shocki, które na początku z założenia miały być przystosowane do trudnych warunków a teraz to ludzie musza uważać na długie rękawy żeby im się przypadkiem pasek nie odbarwil, ale co tam, najważniejsze ze mój zegarek widać z końca miasta :P ale stwierdzenie ze zegarek ma się w ogóle nie rzucać w oczy jak dla mnie tez jest trochę błędne, wkoncu czy nikt z was, kto dostał nowy zegareczek np. Na komunie za dzieciaka nie czekał na jęki zazdrości w klasie i maślane oczy kolegów ;p zegarek powinien się prezentować, co nie znaczy ze ma być krzykliwy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.