Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mariusz888

zegarkiipiora.com: Tudor Heritage Ranger

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że było już na innym portalu, ale chwilowo pracuję nad uaktualnieniem "bazy startowej". Po za tym ciekawi mnie czy zgodzicie się z kończową częścią tekstu... :)

 

"Zaprezentowany niedawno model Ranger, jest reedycją zegarka produkowanego w 1960 roku. Jednym z celów założonych przez projektantów było stworzenie wzoru, który łączyłby dawne idee czytelnego czasomierza przeznaczonego dla odkrywców dalekiej północy, z obecnie panującymi trendami. Czy to się udało? Poniekąd można powiedzieć, że tak."

 

Czytaj więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudor ma u mnie ogromny plus, za to że kilka lat temu obrał swoją drogę powrotu do korzeni/restylizacji dawnych modeli marki i konsekwentnie się jej trzyma. Jakościowo ich zegarki są fantastyczne i w niczym nie ustępują kilkukrotnie droższym modelom Rolexa. Oczywiście, że pod względem stylistyki nie każdemu mogą pasować (czego chyba najlepszym przykładem jest opisywany ranger), ale w Tudorze postawili na coś innego i chwałą im za to :)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi ta stylistyka bardzo pasuje...Też uważam, że droga którą idzie Tudor jest bardzo trafiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie tyle chodzi o stylistykę, co proporcje nowego i starego modelu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie można przymierzyć to pogadamy o proporcjach. Moim zdaniem zegarek powinien mieć o 1 mm mniejszą średnice przy zachowanych wymiarach od ucha do ucha.

 

 

Post z telefonu


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie można przymierzyć to pogadamy o proporcjach

Jasne, że przymiarka przymiarką, ale podczas niej możemy tylko (i aż) stwierdzić czy zegarek nam się podoba bądź nie. A mnie chodzi o to że tak nowy jak i stary sfotografowane od strony tarczy "na wprost" pokazują różnice w pewnych proporcjach pomiędzy nowym a starym modelem. I te w starym jednak moim zdaniem dużo lepsze. Nie twierdzę, że nowy jest zły, brzydki i ma skopane proporcje. Jedynie uważam, że owe proporcje w starym modelu były lepiej wyważone i szkoda, że ich nie zachowano w większym stopniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na WUS twierdzą że szybciej niż później czyli w okolicach wakacji.

 

edit. Na naszym może za kilka lat.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już lada dzień, w okolicach końca maja.

 

U Nas też jest, w Wawie u Pieśkiewicza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.