Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kkwpk

Użytkownik
 • Content Count

  3,463
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

kkwpk last won the day on April 2 2014

kkwpk had the most liked content!

Community Reputation

111 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About kkwpk

 • Rank
  Członek

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  RZ
 • Hobby
  Kultura przez duże Q i sztuka przez duże Szy.

Recent Profile Visitors

995 profile views
 1. Niestety jest tak jak piszesz. Pamiętam jak Polpora zaczynała działalność. Ogromne podniecenie na forum. Pierwszy polski zegarek itd. Jak podali ceny to okazało się, że za bardzo przeciętny zegarek na ecie wołają sporo więcej niż konkrecja z podobnego segmentu z innych klasycznych krajów o utrwalonej zegarkowej renomie. Nie wnikam nawet we wzornictwo bo to kwestia gustu. Mikro brandy (jak to się mawia z angielskiego) mają różne formy działalności. Polpora poszła na ekskluzywność i być może to dobry wybór. Jednak nie dla mnie.
 2. Ze 4 lata temu pojechałem autem do Chorwacji do Biogradu z niewiele wtedy starszymi dziećmi niż Twoje. Jechałem (z Rzeszowa) swoim złomkiem więc trzymałem 120 km/h. Wyjazd ok 20:00. Zaraz po południu byłem na miejscu ale strasznie zmęczony. Jechałem przez Barwinek, Słowację, Węgry (2 godzinna drzemka nad Balatonem). Od tego czasu Słowacy porobili drogi. Jedyny wolny etap to dojazd z Barwinka do Preszowa. Od Preszowa jest ekspresówka a na Węgrzech droga krajowa z małym ruchem i dozwoloną prędkością 110. W Miszkolcu wbijasz w autostradę i lądujesz w Chorwacji. A sam Biograd polecam. Nawet bez wirusa nie było tłoczno. Plus blisko do Zadaru.
 3. Po kilku miesiącach powinieneś jednak poczuć chęć nabycia klasyka. Gratulacje.
 4. Trochę kupa. Teraz przez najbliższe 5 lat będą rypać to co poprzednio tylko w mniejszym rozmiarze. Dobrze że mam klasyczną burgundową wersję na ecie. To będzie klasyk.
 5. Czy reaktywacja "Czasu Apokalipsy" jest warta swojej ceny? Oto jest pytanie!
 6. Brawo. Stoner rock rządzi!!! U mnie klasyka Kyuss. Cedek się grzeje. Idzie co chwila Blues for the red sun i Welcome to sky valley. Nie codzień słucham Soundgarden ale jak słucham to sąsiedzi też słyszą! Poszła płyta Badmotorfinger.
 7. Nie wiem czy ten film da się zekranizować. Książki wymiatają. Widziałem 4 godzinną wersję Lyncha. To było dobre. Trudo tak rozległą historię sprowadzić do krótkiego filmu.
 8. kkwpk

  Formuła1

  Sezon ruszy najwczesniej na przełomie lipca sierpnia. Być może przy pustych torach. Kto był na wyścigu to wie, że to nie duża strata ze sportowego punktu widzenia. W telewizji widać więcej. Pewnie będą jeździć do końca roku. Ciekawe ile timów padnie? Podobno Hass i Williams grubo pod kreską.
 9. Banalna sprawa. Czy można przekazać na rzecz stowarzyszenia procent podatku? ========================= Nie, nie jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego
 10. Ja niestety z tych co mają 2 tygodnie urlopu Nakupiłem browara i taniego łiskacza. Ale musiałem się sporo natrudzić aby dopaść czarnego Bushmillsa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.