Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kkwpk

Użytkownik
 • Content Count

  3,469
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

kkwpk last won the day on April 2 2014

kkwpk had the most liked content!

Community Reputation

113 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About kkwpk

 • Rank
  Członek

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  RZ
 • Hobby
  Kultura przez duże Q i sztuka przez duże Szy.

Recent Profile Visitors

1,020 profile views
 1. Identyczny przyjechał 2 tygodnie temu do mnie Też pierwszy Nomos. I tu drobna ale arcyważna uwaga. Po 2 tygodniach codziennego nakręcania czas ..... -1s. Najdokładniejszy zegarek jaki miałem i mam. Odkładany normalnie na noc czyli szkłem do góry. Wykonanie super. Tylko trochę brakuje AR. W słoneczny dzień zrobię sesję foto to będzie się liczyć
 2. "The Mank" Finchera. Film bardzo dobry! Jednak nie arcydzieło. Spodziewałem się historii o obywatelu kane'ie a dostałem "obywatela Manka". Dopiero po kilku dniach doszedłem do przykrego wniosku, że film dla ludzi bez wiedzy o kinie i Ameryce lat 30 i 40. może być bardzo ciężki do zrozumienia.
 3. kkwpk

  Formuła1

  Dobra wiadomość dla sportu. Perez to dobry kierowca. Co z Hulkenbergiem? Gość mi zaimponował w tym sezonie. Przywołany z knajpy i kręcił wyniki.
 4. Tak akurat się składa, że mam samuraja 1 generacji i sumo 1 generacji. Niestety wszystkie następne wyglądają tak jakby były robione na innym poziomie. MASAKRA! Dodam tylko, że obmacywałem nowe wersje na żywo.
 5. Niesamowicie interesująca historia. Po prostu odniosłem wrażenie, że styl opowieści troszkę zbyt "popowy" jak na poruszaną problematykę. Wygląd podtruwanych dziewczyn nie ma związku ze sprawą. Mimo wszystko czytało się przyjemnie i dowiedziałem się czegoś nowego. Dobra robota!
 6. Właśnie dryg do pióra zniszczył ten arcyważny problem. Jak można opisywać niebezpieczną pracę kobiet w taki tabloidowy sposób? "Wymarzone zajęcie dla kilkunastoletnich, drobniutkich dziewczyn". Czyli korpulentne dziewczyny tam nie pracowały? Źródła?....
 7. Używam jeszcze Strave ale najlepszą apką do eksploracji jest komoot. Kilka razy jak się zgubiłem pokazała drogę do domu. Ma wbudowaną nawigację z zaznaczonymi drogami, które ledwo widać.
 8. 1. Tudor 2. Omega 3. Nomos 4. Panerai 5. Seiko Ale to na dzisiaj
 9. Kupiłem u nich zegarek. Pomarańczowego Seiko sumo. Seiya to wiarygodny sklep.
 10. Niestety jest tak jak piszesz. Pamiętam jak Polpora zaczynała działalność. Ogromne podniecenie na forum. Pierwszy polski zegarek itd. Jak podali ceny to okazało się, że za bardzo przeciętny zegarek na ecie wołają sporo więcej niż konkrecja z podobnego segmentu z innych klasycznych krajów o utrwalonej zegarkowej renomie. Nie wnikam nawet we wzornictwo bo to kwestia gustu. Mikro brandy (jak to się mawia z angielskiego) mają różne formy działalności. Polpora poszła na ekskluzywność i być może to dobry wybór. Jednak nie dla mnie.
 11. Ze 4 lata temu pojechałem autem do Chorwacji do Biogradu z niewiele wtedy starszymi dziećmi niż Twoje. Jechałem (z Rzeszowa) swoim złomkiem więc trzymałem 120 km/h. Wyjazd ok 20:00. Zaraz po południu byłem na miejscu ale strasznie zmęczony. Jechałem przez Barwinek, Słowację, Węgry (2 godzinna drzemka nad Balatonem). Od tego czasu Słowacy porobili drogi. Jedyny wolny etap to dojazd z Barwinka do Preszowa. Od Preszowa jest ekspresówka a na Węgrzech droga krajowa z małym ruchem i dozwoloną prędkością 110. W Miszkolcu wbijasz w autostradę i lądujesz w Chorwacji. A sam Biograd polecam. Nawet bez wirusa nie było tłoczno. Plus blisko do Zadaru.
 12. Po kilku miesiącach powinieneś jednak poczuć chęć nabycia klasyka. Gratulacje.
 13. Trochę kupa. Teraz przez najbliższe 5 lat będą rypać to co poprzednio tylko w mniejszym rozmiarze. Dobrze że mam klasyczną burgundową wersję na ecie. To będzie klasyk.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.