Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kkwpk

Moderator
 • Content Count

  3,460
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

kkwpk last won the day on April 2 2014

kkwpk had the most liked content!

Community Reputation

108 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About kkwpk

 • Rank
  Członek

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  RZ
 • Hobby
  Kultura przez duże Q i sztuka przez duże Szy.

Recent Profile Visitors

947 profile views
 1. Po kilku miesiącach powinieneś jednak poczuć chęć nabycia klasyka. Gratulacje.
 2. Trochę kupa. Teraz przez najbliższe 5 lat będą rypać to co poprzednio tylko w mniejszym rozmiarze. Dobrze że mam klasyczną burgundową wersję na ecie. To będzie klasyk.
 3. Czy reaktywacja "Czasu Apokalipsy" jest warta swojej ceny? Oto jest pytanie!
 4. Brawo. Stoner rock rządzi!!! U mnie klasyka Kyuss. Cedek się grzeje. Idzie co chwila Blues for the red sun i Welcome to sky valley. Nie codzień słucham Soundgarden ale jak słucham to sąsiedzi też słyszą! Poszła płyta Badmotorfinger.
 5. Nie wiem czy ten film da się zekranizować. Książki wymiatają. Widziałem 4 godzinną wersję Lyncha. To było dobre. Trudo tak rozległą historię sprowadzić do krótkiego filmu.
 6. kkwpk

  Formuła1

  Sezon ruszy najwczesniej na przełomie lipca sierpnia. Być może przy pustych torach. Kto był na wyścigu to wie, że to nie duża strata ze sportowego punktu widzenia. W telewizji widać więcej. Pewnie będą jeździć do końca roku. Ciekawe ile timów padnie? Podobno Hass i Williams grubo pod kreską.
 7. Banalna sprawa. Czy można przekazać na rzecz stowarzyszenia procent podatku? ========================= Nie, nie jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego
 8. Ja niestety z tych co mają 2 tygodnie urlopu Nakupiłem browara i taniego łiskacza. Ale musiałem się sporo natrudzić aby dopaść czarnego Bushmillsa.
 9. kkwpk

  Teorie spiskowe

  Jak na razie jest tak. Poza tym: Moja baba chyba jest Reptilanką. Jak wychodzi z toalety to nie zamyka za sobą drzwi. Jak zasugerowałem, że ma jakieś fantomowe klimaty z amputowanym ogonem i że to pewnie jest przyczyną to jej oczy zrobiły się takie bardzo wężowe i syczała i klęła z 2 minuty.
 10. Mam moona już kilka lat. Bransa zdjęta i nie zakładana ani razu. Być może na wiosnę założę. Kupiłem taką wersję bo po prostu warto mieć taki zestaw.
 11. Chrzanić wymowę koalili. Z niecierpliwością czekam na święta. Genialna jest!
 12. Możliwe. Jak pisałem wcześniej portery to nie moja bajka. Żywca przetrzymałem kiedyś w piwnicy ponad rok i był wyraźnie lepszy. Ale tak chyba jest z każdym. Co możesz polecić poza Komesem? Czas ucieka bo zima się kończy więc sezon na portery również.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.